Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

1 · 2 · 3 · 4 · 5 >

В Україні набув чинності закон про скасування печаток на документах

21-06-2017

19 червня в Україні набув чинності закон № 1982 VIII про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями. Таким чином, для бізнесу скасовується обов'язкове використання печаток на документах. Зокрема, в Господарському кодексі прописується, що печатка не може бути обов'язковим реквізитом документа, який подається від імені суб'єкта господарювання органу державної влади. Державним органам забороняється вимагати наявність печатки на документах. Закон про скасування печаток в Україні виключив з ряду нормативних актів згадки про обов'язкове використання печатки. Тепер документи вважаються достовірними за умови підпису уповноваженої на це особи. Крім того, вводиться адміністративна відповідальність за вимагання проставлення печатки на документі. Така дія передбачає штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 гривень). Нагадаємо, що в березні 2017-го Верховна Рада України скасувала вимоги щодо обов'язкового використання печаток на документах. 14 квітня Президент України підписав закон, що передбачає скасування вимоги про обов'язкове використання печаток на документах. Автори законопроекту пояснили в пояснювальній записці до документа, що три роки тому був впроваджений перехід від обов'язкового до добровільного використання печаток у бізнесі, що викликало багато плутанини. Не у всіх законодавчих актах замінили норму про обов'язковість використання печатки, а іноді прописували обов'язкове використання печатки, якщо вона є, а не в разі прийняття відповідного рішення підприємством. Таким чином, підприємцям складно було зрозуміти, коли печатка потрібна, а коли - ні, і це не заважало чиновникам вимагати документи саме з відбитком печатки. Нагадаємо, що Національний банк України заявляв, що опрацьовує проект змін до інструкції №492 про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах. Регулятор має намір внести зміни, що стосуються вимоги використання печатки клієнтами банків. Йдеться про необхідність скасування надання копії печатки банком, в якому клієнти-підприємці мають намір відкрити рахунок для подальшого обслуговування.

Джерело: http://fru.ua/ua/events/business-news/v-ukraini-nabuv-chynnosti-zakon-pro-skasuvannia-pechatok-na-dokumentakh

 >>>

Законопроект про податок на виведений капітал готовий: Чим замінять податок на прибуток

20-06-2017

Мінфін пропонує припинити обкладати податками прибуток підприємств, натомість обкладати лише дивіденди, які отримують власники, за ставкою 15% Міністерство фінансів завершило підготовку тексту законопроекту про податок на виведений капітал, яким планується замінити існуючий податок на прибуток підприємств. У Мінфіні повідомляють, що зараз мають намір оцінити вплив положень документу на надходження до держбюджету. Після цього проект закону узгодять з іншими органами влади і проведуть громадське обговорення. Далі документ повинен розглянути Кабінет міністрів. Головна ідея законопроекту полягає в наступному: отриманий підприємством прибуток не обкладається до тих пір, поки він не виплачується власникам у вигляді дивідендів або прирівняних до них платежів. Тобто Мінфін пропонує замінити податок на прибуток новим податком - на виведений капітал. Цим законопроектом держава говорить бізнесу: прибуток надалі не є об'єктом оподаткування, тому досить вигадувати схеми з його мінімізації. Показуйте реальний його розмір. Інвестору говорить про наступне: Якщо ви можете заробити, ви не повинні за це платити, ви не повинні платити за свій розвиток, за оновлення обладнання, за нові технології, за нові робочі місця. Реінвестуйте свій прибуток, держава не втручається в це.

 

 >>>

Кабмін пропонує підняти мінімальну зарплату на 38% за три роки

17-06-2017

Кабінет міністрів пропонує в 2018 році підняти мінімальну зарплату до 3 723 грн, в 2019 році - до 4 173 грн, а в 2020 - до 4 425 грн. Тобто за три роки мінімальна зарплата зросте з 3 200 до 4 425 грн або на 38%. Про це свідчить бюджетна резолюція на наступні три роки, яку вчора схвалив уряд. Посадовий оклад співробітника I тарифного розряду до 2020 року відповідно до планів Кабміну повинен зрости до 2 073 грн або на 29,6%. Згідно зі схваленою бюджетною резолюцією середня зарплата в 2018 року має збільшитися до 8 629 грн, в 2019 році - до 9 540 грн, в 2020-м 

 >>>

ФРУ виступає за збільшення видатків бюджету на підтримку реального сектору економіки

15-06-2017

Федерація роботодавців України звернулася до Міністерства фінансів з проханням в обов'язковому порядку врахувати у проекті Основних напрямів бюджетної політики на 2018-2020 рр. наступні пропозиції бізнесу. По-перше, передбачити поетапне зниження рівня перерозподілу ВВП через зведений бюджет у 2018-2020 рр. з його доведенням до 28-29%. По-друге, запланувати поетапне збільшення видатків бюджету на підтримку реального сектору економіки, передусім машинобудування. Зокрема, шляхом часткової компенсації вартості кредитів для підприємств реального сектору економіки. Прикладом є програма, що діє для українських виробників техніки та обладнання для агропромислового комплексу. По-третє, передбачити необхідні для економіки заходи з макроекономічної стабілізації, підтримки експорту, залучення інвестицій. Наразі під час робочих зустрічей з обговорення проекту бюджетної резолюції на 2018-2020 роки, що відбуваються у Мінфіні, беруть участь експерти Федерації роботодавців України – директор Департаменту економічної політики Сергій Салівон та директор Департаменту соціальної політики Юрій Кузовой.

Джерело: http://fru.ua/ua/events/business-events/fru-vystupaie-za-zbilshennia-vydatkiv-biudzhetu-na-pidtrymku-realnoho-sektoru-ekonomiky

 >>>

Федерація розпочала роботу по створенню інклюзивного ринку праці

06-06-2017

Федерація роботодавців України розпочинає роботу в рамках проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» на 2017-2022 роки. Проект, фінансований урядом Данії, та впроваджуваний в Україні через Міжнародну організацію праці, покликаний сприяти рішенню структурних проблем зайнятості та ринку праці на національному та регіональному рівнях за рахунок зміцнення соціального діалогу та тристоронніх механізмів формування політики в цій сфері. Як пояснює директор департаменту соціальної політики ФРУ Юрій Кузовой, в рамках проекту експерти Федерації та членських організацій братимуть участь у реалізації заходів на регіональному та секторному рівнях. Ці заходи будуть спрямовані на забезпечення відповідності системи підготовки кадрів потребам роботодавців, підвищенню ефективності діяльності служби зайнятості і забезпечення ринку праці кадрами, підвищенню якості соціального діалогу, ведення колективних переговорів, створенню середовища для сталого розвитку підприємств та формування бізнес-навичок та розвиток підприємництва. 30 травня відбулась зустріч Голови Ради Федерації роботодавців України Дмитра Олійника з представниками уряду Данії, на якій відбулось обговорення напрямків співпраці в рамках проекту та залучення Федерації до його реалізації.

 

 >>>

Архів новин

1 · 2 · 3 · 4 · 5 >

                                                                                                                                                                                                               

usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com