Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

Експоненти та відвідувачі залишилися задоволені результатами Vitrum 2017

09-10-2017
Експоненти та відвідувачі залишилися задоволені результатами Vitrum 2017

20-та виставка Vitrum зачинила свої двері минулої п’ятниці, 6 жовтня 2017 року.

Чотири дні були присвячені світу скла, устаткуванню для його обробки та виробництва, зустрічам  B2B, культурним ініціативам, а також обміну ідеями та думками між промисловцями та політиками.

«Наше задоволення передається нашим експонентам та відвідувачам. Це були чотири досить напружені дні і від сьогодні ми будемо продовжувати зміцнювать вже досягнуті цілі, відкриємо нові перспективи для майбутнього скловиробничої галузі» - підкреслив президент  Vitrum Діно Зандонелла Некка.

«Тренінги, семінари та цікаві заходи як, наприклад, «Унікальні інтерпретації – досвід скла» стали цьогоріч яскравими моментами Vitrum, виставки, що викликала неабияку зацікавленість і серед іноземних журналістів, які реєструвалися протягом чотирьох днів Вітрума», - додала Лаура Біасон, директор Vitrum.

З 3 по 7 жовтня 2017 року Vitrum став магнітом для скловиробників з усіх континентів, від Сполучених Штатів Америки до Європи, від Південної Америки до Далекого Сходу і Південної Африки.

Особливо успішним захід став для  закордонних покупців, які прибули на виставку на запрошення Італійського торгового агентства (ITA)  з 12 країн світу.

«Не дивлячись на міжнародну привабливість виставки – як зазначив президент Зандонелла Некка, - ми надзвичайно задоволені  кількістю саме італійських відвідувачів. Це є доказом відродження італійського ринку скла, чому безсумнівно посприяло застосування інструментів, які впровадив Уряд в рамках реалізації національного плану 4.0. Ми також вирішили зробити свій внесок в цю програму та  організували семінари для фахівців в області торгівлі».

«Наша галузь перебуває у фазі надзвичайного росту і відкрита до впровадження нових можливостей, які пропонують машини наступного покоління, які підтримують промисловість 4.0. Нам вдалося не тільки побачити, але й випробувати нові прогресивні технології, які представляли на виставці лідери машинобудування» - підсумувала директор Vitrum.

Наступний Vitrum відбудеться у 2019 році. Усі інформаційні матеріали про виставку 2017 року будуть доступні найближчим часом на сайті заходу www.vitrum-milano.com.