Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

Приголомшливі шедеври із скла

11-10-2017
Приголомшливі шедеври із скла

Склодув Лорен Стамп з Каліфорнії приголомшив весь світ віртуозністю своєї майстерності.

Лорен Стамп (Loren Stump) - художник-самоучка, який створив безліч шедеврів, але відомим його зробили роботи в техніці Муррін (Murrina).

Муррін - це мозаїчне скло, кінцевим результатом якого є візерунок у поперечному розрізі. 

Цій техніці обробки скла більше 4000 років, вона була відома ще в Давньому Римі, але технологію виробництва було забуто, і лише в дев'ятнадцятому столітті муранські склодуви відновили цю традицію.

Технічний процес виготовлення такого виробу полягає в тому, що спочатку виготовляються скляні стрижні різних кольорів і розмірів. Потім малюється ескіз задуманого образу, скляні стрижні  викладаються по кольорам, скріплюються  і запікаються в спеціальній печі до тих пір, поки розплавлені стрижні не з’єднаються у монолітний циліндр.  

Дану заготовку нарізають поперек, як хліб, і виходить готова картинка. Складність цього способу полягає в тому, що художник до самого останнього моменту точно не знає, яка у нього вийде картинка, і виправити щось після запікання в печі вже неможливо.

Лорен Стамп займається данною технікою вже понад тридцять п'ять років. Йому підвладне не тільки виготовлення дрібних прикрас, але і  цілих високохудожніх картин, портретів знаменитостей та образів святих.

Найвідоміша робота Лорена Стампа - «Мадонна в гроті».

Вона вражає своєю красою та вишуканістю, малюнок дуже чіткий та яскравий малюнок,  художнику вдалося зобразити найдрібніші людські риси обличчя та елементи природи. Кожен  шматочок  картини було продано за п'ять тисяч доларів.