Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК






Хмарка тегів

Останні новини

Нагородження до 20-річчя АПСП "Скло України"

10-11-2017
Нагородження до 20-річчя АПСП

За високий професіоналізм, вагомі трудові здобутки, значний особистий внесок в розвиток вітчизняної скляної промисловості та з нагоди  20 - річчя  АПСП «Скло України» нагороджує:

Почесним знаком Президента АПСП «Скло України»:

Кришина Олега Юрійовича – народного депутата України;

Динік Оксану Вікторівну – генерального директора ТОВ «ЛІК»;

Врану Леоніда Болеславовича – директора «Скловарні печі ЛТД».

Знаком «Кращий скловиробник галузі»

Климця Павла Анатолійовича – Президента корпорації «Олімп»;

Ткачмана Федора Михайловича – Генерального директора ТОВ «Вільногірське скло».

Поляновського Броніслава Йосиповича – налагоджувальника скловиробних автоматів 6 розряду гарячої дільниці виробництва ПрАТ «Ветропак Гостомельський склозавод»;

Щеколдіна Галина Миколаївна – головний технолог ТОВ «Вільногірське скло»;

Капінус Тетяну Василівну начальника відділу технічного контролю ТОВ «Вільногірське скло»;

Ушакова Олега Дмитровича – старшого оператора СФМ ПрАТ «Консюмерс Скло Зоря»;

Мохель Віктора Степановича – мастра дільниці скловаріння ПрАТ «Консюмерс Скло Зоря»;

Познахівського Павла Михайловича – оператора скло формувальних машин гарячої дільниці виробництва ПрАТ «Костопільський завод скловиробів»;

Поліщука Сергія Віталійовича – налагоджувальника склоробних автоматів  і напівавтоматів гарячої дільниці виробництва ПрАТ «Костопільський завод скловиробів»;

Терещука Андрія Олексійовича – оператора складально-пакувальних  машин дільниці пакування і контролю  ПрАТ «Костопільський завод скловиробів»;

Сущик Галину Олександрівну – контролера скляного виробництва дільниці пакування і контролю ПрАТ «Костопільський завод скловиробів»;

Почтар Петра Федоровича – начальника енергоцеху ПрАТ «Рокитнівський скляний завод»;

Королюк Лесю Ананіївну – начальника відділу технічного контролю ПрАТ «Рокитнівський скляний завод»;

Красовського Валерія Анатолійовича – начальника машинно-ванного цеху ПАТ «Мар’янівський склозавод»;       

Щавінського Олега Станіславовича – налагоджувальника склоробних   автоматів і напівавтоматів ПАТ « Мар’янівський склозавод»;

Бондарчука Тетяну Володимирівну – заступника начальника ВТК ПАТ «Мар’янівський склозавод»;

Резник Олександра Миколайовича – технічного директора ТОВ «Малинівський склозавод»;

Петровського Ярослава Павловича – начальника цеху приготування шихти  ТзОВ «Львівська Ізоляторна компанія»;

Думас Андрія Богдановича – керівника енерго-механічної служби ТзОВ «Львівська Ізоляторна компанія»;

Гінду Христину Іванівну – керівника технологічної служби, головного технолога підприємства ТзОВ «Львівська Ізоляторна компанія»;

Майко Юрія Олександровича – начальника зміни №1 заводу очистки    склобою  ТОВ «Утиліта»;

Телятника Володимира Констянтиновича – начальника зміни №1 заводу очистки склобою  ТОВ «Утиліта»;

Сбитнєву Лідію Олександрівну – менеджера по продажам ТОВ «Євромастила»;

Доценко Віктора Олександровича – менеджера з логістики ТОВ «Евросмазки»;

Мироненко Олександра Михайловича – різальника скла Приватна виробничо-комерційна фірма «Лоск»;

Пелешенко Ірину Юріївну – контролера ВТК Приватна виробничо-комерційна фірма «Лоск»;

Трунова Анатолія Валентиновича - директора ТОВ «ТРЕЙДСІСТЕМ»;

Піменова Володимира Олександровича – технолога ТОВ Будівельна компанія «АЛТА Україна»;

Зуєву Ірину Генадіївну – керівника скляного направлення ТОВ «Геон Рівер»;

Несв’ятипаски Ігоря Івановича - старшого майстра (дільниці ламінації)  цеху з промислової переробки скла (цех №5) ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій»; 

Носаля  Сергія Миколайовича – оператора вакуумно-напилювальних процесів цеху з виробництва енергозберігаючого скла та великогабаритних дзеркал ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій»;

Колесникова Олександра Леонідовича – оператора цифрового друкування цеху з промислової переробки скла ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій»;

Гуназа Юрія Альбертовича – начальника ремонтно-механічного цеху ПрАТ «Запорожсклофлюс»;

Олійника Миколу Миколайовича – зам. генерального директора з виробництва ПрАТ «Запорожсклофлюс»;

Землянського Володимира Анатолійовича – наладчика склоформуючих машин ПрАТ «Запорожсклофлюс»

Задойнова Сергія Івановича – налагоджувальника склоробних автоматів і напівавтоматів ТОВ «Ілона ЛТД»;

Жестовського Валерія Володимировича – скловара  ТОВ «Ілона ЛТД»;

Партика Сергія Володимировича – головного конструктора ТОВ «Сейф Гласс Факторі»;

Машкара Романа Олександровича – інженера з підготовки виробництва  ТОВ    «Сейф Гласс Факторі».

Почесною грамотою АПСП «Скло України»

Магдик Валерія Михайловича – начальника енергетичного цеху ПрАТ «Ветропак Гостомельський склозавод»;

Мількевич Ларису Вікторівну – провідного менеджера з продажу відділу маркетингу та  продажу ПрАТ «Ветропак Гостомельський склозавод»;

Курамагамедову Оксану Володимирівну - провідного бухгалтера матеріального відділу бухгалтерії ПрАТ «Ветропак Гостомельський склозавод»;

Шакіну Валентину Кузьмівну – голову профспілки ТОВ «Вільногірське скло»;

Довгайло Галину Ельмарівну – начальника цеха м’якої тари ТОВ «Вільногірське скло»;

Климчук Тетяну Вікторівну- начальника хімічної лабораторії ПрАТ  «Консюмерс Скло Зоря»;

Барабаш Олександра Даниловича – механіка дільниці по ремонту та обслуговуванню формового оснащення

ПрАТ «Костопільський завод скловиробів»;

Стадніка Андрія Федоровича – механіка по ремонту скло формувальних машин гарячої дільниці виробництва

ПрАТ «Костопільський завод скловиробів»;

Сеймівського Івана Івановича – начальника сектора дизайну форм ПрАТ «Костопільський завод скловиробів»;

Ретівову Світлану Миколаївну - заступника комерційного директора ПрАТ «Рокитнівський скляний завод»;

Холодніцького Станіслава Станіславовича – начальника відділу постачання ПАТ « Мар’янівський склозавод»;

Сук Сергія Анатолійовича – майстра дільниці скловаріння ТОВ «Малинівський склозавод»;

Афіцеряна  Сергія Сасниковича – генерального директора ВАТ «Ілона ЛТД»;

Пургіну Інну Григорівну – комерційного директора ВТП «Фірма Старт»;

Звір Наталію Зінов’ївну – старшого майстра ВТП «Фірми Старт»;

Дайнегу  Василя Мирославовича – налагоджувальника склоробних автоматів і напівавтоматів в цеху скловаріння і виробітки скла ТзОВ «Львівська Ізоляторна компанія»;

Юзвак Стефанію Миколаївну – майстра тарної і ремонтно-будівельної дільниці ТзОВ «Львівська Ізоляторна компанія»;

Вовченко Олександра Станіславовича – начальника заводу очистки склобою ТОВ «Утиліта»;

Манаф Діану Петрівну – бухгалтера ТОВ «Євромастила»;

Рощупкіну  Єліну Юр'ївну – менеджера з зовнішньоєкономичної діятельності ТОВ «Євромастила»;

Куркина Анатолія Олександровича – директора – розпорядника Приватна виробничо-комерційна фірми «Лоск»;

Трунова Анатолія Валентиновича - директора ТОВ «ТРЕЙДСІСТЕМ»;

 Макогон Ігора Пилиповича – зам. директора  ТОВ «ТРЕЙДСІСТЕМ»;

 Литвинчука Олександра Івановича -   директора ТОВ Будівельна компанія «АЛТА Україна»;

Степаненко Михайла Олександровича – прораба ТОВ Будівельна компанія «АЛТА Україна»;

Селіванова Сергія Федоровича –  директора ТОВ «Евросервіс-С»;

Козицького Віталія Петровича – заступника директора ТОВ «Евросервис-С»;

Максимюка Миколу Євгеновича – майстра цеху  ТОВ «Евросервис-С»;

Ловчіна Льва Юрійовича – директора ТОВ «КІМ»;

Тищенко Володимира Вікторовича – регіонального менеджера по заготовці склобою ТОВ «Геон Рівер»;

Залевського Олександра Андрійовича - директора ТОВ ПФ «Веда Техно»;

Буряка Олександра Вікторовича – технічного директора Фірми «Скловарні печі ЛТД»;

Корнійчука Вадима Євгеновича – майстра Фірми «Скловарні печі ЛТД»;

Маричева Олександра Валерійовича – генерального директора ТОВ «УкрНДІскла»;

Яїцького Сергія Миколайовича - в.о. головного інженера ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій»;

Чумака Анатолія Миколайовича, в.о. начальника цеху з промислової переробки скла ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій»;

Ісаєва Василлія Миколайовича – головного інженера ПрАТ «Запорожсклофлюс»;

Тимошенко Сергія Анатолійовича – наладчика склоформуючих машин ПрАТ «Запорожсклофлюс»;

Сікорського Анатолія Івановича – генерального директора ТОВ «ПТІ  скла та фарфору»;

Жебрівського Павла Івановича – Голову Донецької обласної державної адміністрації;

Дунаєва Сергія Володимировича – депутата ВР України;

Кононенка Ігора Віталійовича – депутата ВР України;

Кужельного Олексія Павловича – Народного артиста України;

Беліогло Василія Федоровича – оператора скло формуючих машин ВАТ «Ілона ЛТД»;

Цибіна Дмитра Евгенійовича – директора ТОВ «Універсалспецтехніка».

         

                                                                                                                                                                                                               

usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com