Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

Ветропак Україна: постійні інвестиції в оновлення виробницвта

08-12-2017
Ветропак Україна: постійні інвестиції в оновлення виробницвта

Після 11 років безперервної роботи було модернізовано піч на "Ветропак Гостомельський Склозавод". Піч доведено до новітнього технологічного стандарту, вона є більш енергоефективною та має вищу плавкість.

Зазвичай печі на склозаводах працюють цілодобово і 365 днів на рік, через це їх реконструкція повинна проходити кожні 10 років (+/- рік), як це відбулося на Гостомельському склозаводі  Vetropack.  За останні одинадцять років тут було перероблено близько 810,5 тис. тон розплавленого скла, з якого виготовляли скляні пляшки і та банки.

Окрім робіт з технічного обслуговування, метою капітального ремонту  печі було зниження викидів та зменшення споживання енергії. Піч було реконструйовано разом з обладнанням для фільтрації.

Ремонтні роботи допомогли знизити витрати на електроенергію та збільшити потужність печі в цілому.

На «гарячій дільниці» існуючу виробничу машину з вісьмома станціями було замінено більш новою моделью з десятьма, що дало можливість виготовляти більш легку скляну тару.

Гостомельський склозавод Vetropack володіє передовими технологіями і на його «холодній дільниці». Процедура тестування гарантує якість пляшок з вузькими шийками і банок з широкою горловиною, та їх швидке пакування.