Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

До 2022 року ринок упаковки скляної пляшки досягне 71 мільярдів доларів

12-03-2018
 До 2022 року ринок упаковки скляної пляшки досягне 71 мільярдів доларів

За даними Future Market Insights (futuremarketinsights.com), попит на скляні пляшки буде стійко зростати протягом наступних чотирьох років.

Очікується, що до 2022 року світовий ринок скляних пляшок досягне 71 млрд. дол. США, що складе 4,9%.

У доповіді також говориться, що Азіатсько-Тихоокеанський регіон, за винятком Японії (APEJ), буде лідером розширення ринку протягом прогнозованого періоду.

У порівнянні з пластиковими пляшками скляні пляшки демонструють меншу популярність в якості пакувального товару, проте глобальний попит на скляну тару продовжує невпинно рости.

Споживачі розвинених ринків, таких як Європа, як і раніше надають перевагу напоям в скляних пляшках. Це стосується передусім пива, вина, безалкогольних напоїв.

Виробники продуктів харчування і напоїв активно використовують скляні пляшки як пакувальне рішення, оскільки скло зберігає справжній смак продуктів протягом тривалого періоду.

Скляні пляшки також вважаються незамінною тарою для зберігання летких високореактивних миючих та відбілюючи засобів.

У доповіді також йдеться, що APEJ залишиться найбільшим ринком збуту скляних пляшок до 2022 року.

З огляду на конкурентну перевагу виробництва скляної тари в країнах з низькою заробітною платою, таких як Китай і Індія, виробництво скляних пляшок зросте саме в цих країнах.

Регіон APEJ також є надзвичайно прибутковим для виробництва скляної тари завдяки достатній доступності ресурсів, збільшенню виробництва сирого діоксиду кремнію і сприятливим промисловим нормам.

Очікується, що протягом прогнозованого періоду ринок скляних пляшок APEJ буде рости стійко, зареєструвавши CAGR на 6,6%.

З іншого боку, Північна Америка демонструватиме помірне зростання продажів своїх скляних пляшок. Незважаючи на активне споживання продуктів харчування та напоїв в США, продаж скляних пляшок в Північній Америці очікуються до кінця 2022 року майже на 15 млрд. дол. США.

До 2022 року в Європі спостерігатиметься повільний, але невпинний зріст продажу скляної тари.