Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

Будівельна компанія «АЛТА Україна - лідер проектування, будівництва та ремонту скловарних печей

10-05-2018
Будівельна компанія «АЛТА Україна - лідер проектування, будівництва та ремонту скловарних печей

ТОВ «Будівельна компанія «АЛТА Україна» спеціалізується на ремонті та будівництві усіх видів скловарних печей, а також печей з випалу цегли та фарфору.

Компанія надає своїм клієнтам послуги з монтажу, демонтажу, реконструкції та наплавленні вогнетривких структур, металоконструкцій печей та оснащення, зливу скломаси, охолодження та попереднього розігріву печі.

«АЛТА Україна» проводить холодні та гарячі ремонти (по заміні насадок, ремонту щічок, закриття прогарів) без зупинення технологічних ліній, виконує роботи з прожигу насадок, комплектації, монтажу та облаштування систем безперервного вимірювання та регулювання рівня скломаси в скловарної печі.

Спільно зі своїми партнерами «АЛТА Україна» здійснює проектування скловарних печей та постачання технологічного обладнання: холодний кінець, канал вироблення і канали живильників, завантажувачі шихти, системи управління піччю та каналами живильників.

Підприємство виконувало проекти компаній: «SORG», «HORN», «Український інститут скла та порцеляни», ВАТ «ІНСТИТУТ «ГІПРОСКЛО» та «Науково-дослідний інститут скла» м. Гусь-Хрустальний.

За посередництвом своїх італійських партнерів «АЛТА Україна» надає своїм замовникам послуги із кредитування проектів своїх скловарних печей.

З 1989 по 2018 рік «АЛТА Україна» здійснило роботи з будівництва та реконструкції скловарних печей на 24 українських підприємствах, найвідомішими є: ТОВ "Бучанський завод склотари", ПрАТ "Біо Мед Скло", ПрАТ "Ветропак Гостомельський Склозавод", Мар'янівський склозавод, ПрАТ «Костопільський завод скловиробів», ТзОВ "Львiвська iзоляторна компанiя", ТОВ «Ілона-ЛТД», ВАТ «Миколаївський парфумерно-косметичний комбінат «Червоні вітрила» тощо. А також здійснюло ремонт та будівництво скловарних печей на 18 російських заводах, найвідоміші це: ВАТ «Первомайський скляний завод», склозавод «Дружна горка», склозавод «Червоний Богатир», АТ «Кавмінсткло», ЗАО «ТОПАЗ», АТ «Ю.М.Е.К».

Фотогалерея робіт: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Регенератор (стіна, арка, натес) проект HORN

 

Підвісні стіни проект HORN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Насадка (горщикова) проект HORN

   

 

Басейн проект SORG

Проточна стіна проект SORG

ТОВ «Будівельна компанія «АЛТА Україна» зацікавлена у довгостроковому взаємовигідному співробітництві. За більш детальною інформацією Ви можете звернутися за телефонами: тел: (067) 463 22 32, (068) 721 99 84, (095) 184 18 39. Офіс знаходиться за адресою: м.Київ, вул. Велика Житомирська, 9а.