Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

Малинівський склозавод про свою історію та неабиякі плани на майбутнє

15-05-2018
Малинівський склозавод про свою історію та неабиякі плани на майбутнє

Щороку Малинівський склозавод набирає обертів. У грудні 2007 року тут закипіла робота із виготовлення скляних пляшок, а сьогодні перелічити кількість видів тари, що випускає склозавод, неможливо. За добу підприємство виготовляє 240 тонн скляної маси.

Більше 10 років тому на будівництво заводу люди приїздили цілими родинами. Потім був тривалий процес навчання та підготовки. Зараз працівники, які прийшли новачками на Малинівський склозавод щиро радіють, коли їх робота дає високий результат і вже не уявляють себе у іншій професії. На підприємстві сьогодні працює 400 осіб.

Мешканець Малинівки Роман Абраменко працює на заводі з моменту його відкриття і за фахом є водієм-механізатором сільгосптехніки. Він ніколи і подумати не міг, що колись буде опановувати професію скловиробника.

За ці роки Роман став справжнім професіоналом: «Якість шихти – найважливіший момент на виробництві. Якщо шихта неякісна – хорошого скла не отримаєш. Шихта -  це пісок, сода, вапно, незначні добавки. У всьому повинна бути точність. За точністю пропорцій на склозаводі слідкують технологи і лабораторія, а ми -  за дотриманням цих пропорцій».

Роман Абраменко упевнений і у собі, і в підприємстві, на якому працює. Адже тут стабільна зарплатня, соцпакет і можливість кар’єрного росту. Кожного року Малинівський склозавод набирає обертів. Після втрати ринків збуту на Сході України, менеджери Малинівського склозаводу знаходять інші.

«Асортимент постійно оновлюється. Нашою перевагою є те, що ми дуже гнучкі у співпраці з клієнтом. Завод постійно оновлює  асортимент, слідкує за ринком. Дуже активно просувається наша продукція до Європейських країн, передусім, через її високу якість. Хочу відзначити, що Малинівський склозавод - це ще й соціально активне підприємство. Нашими зусиллями ремонтуються дороги та будуються дитячі майданчики . Кожен працівник склозаводу намагається зробити дійсно щось важливе для міста і для себе», - зазначає Ігор Применко Директор з адміністративно-правових питань Малинівського склозаводу. І підсумовує: «Минулого року Малинівський склозавод відзначив своє десятиріччя і дивиться вперед з упевненістю та неабиякими планами на майбутнє. За час роботи і колектив сформувався потужний, і зі складних ситуацій навчилися виходити. А це найголовніші складові успіху!»