Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

Завдяки склу, взаємини між містом 21-го сторіччя та його жителями стають динамічними й теплими

31-05-2018
Завдяки склу, взаємини між містом 21-го сторіччя та його жителями стають динамічними й теплими

Свій варіант захисту людей від міської метушні представили японські архітектори зі студії Hiroshi Nakamura & NAP. Вони розробили будинок з оптичного скла - Optical Glass House.

Призначення використаних в будівництві будинку скляних блоків - захистити жителів від міського шуму і одночасно забезпечити їх достатньою кількістю природного світла.

Оригінальні «скляні цеглини», з яких побудовано фасад будівлі, виконані методом лиття. Їх загальна вага склала близько 12 тонн. Скло відгороджує мешканців будинку від зовнішнього світу, візуально спотворюючи перспективу, немов мерехтливий водоспад, але водночас забезпечує максимальний доступ сонячного світла і візуальний зв'язок з містом.

На фасад пішло 6000 склоблоків високої прозорості. Їх отримали зі спеціальної боросилікатної сировини в результаті складного процесу лиття з повільним охолодженням, що дозволило витримати точні розміри.

Масивні скляні блоки відсівають практично всі міські звуки, проте жителі будинку можуть спостерігати за міським пейзажем крізь фасад, який виглядає немов водоспад, розсіюючи світло і наповнюючи його візуальної свіжістю.

У стелі передпокою – велике вікно, і коли на дворі іде дощ на підлозі біля входу з’являються візерунки.

Джерело: The Architectucal Review