Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

На тротуарах Лондону з'являться футуристичні скляні стовпи для «вологого очищення» повітря

11-06-2018
На тротуарах Лондону з'являться футуристичні скляні стовпи для «вологого очищення» повітря

Незабаром на тротуарах Лондону встановлять футуристичні скляні стовпи для «вологого очищення» забрудненого повітря столиці.

Згідно попереднього плану, ряди скляних димоходів встановлять на Oxford Street і Regent Street, найбільш забруднених вулицях Лондону.  

Вентилятори всередині прозорих трубок висотою 4 метри всмоктуватимуть брудне повітря та видалятимуть з нього токсичні елементи за допомогою водяного фільтру.   

Пристрої працюватимуть на електричній енергії.

Розробники порахували, що після очищення вологим фільтром повітря буде чистішим на 60%. Зокрема ця технологія ефективно очищуватиме від двуокису азоту і PM2.5. За секунду скляний димохід очищатиме 2 кубічні метри повітря.

Дизайн незвичайного димоходу було розроблено трьома студентами-магістрами Імператорського коледжу у м. Лондон і Королевського коледжу мистецтв. Винахід назвали новим видом вуличних конструкцій, що чудово слугуватимуть для очищення повітря столиці.

Встановлення і обслуговування вуличних фільтрів фінансуватимуть рекламні компанії, що використовуватимуть їх як носії реклами: всередині скляного димоходу розміщатимуть інформаційні голограми, що «плаватимуть» у воді.

Джерело: Pluvo London