Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

Дмитро Олійник провів екскурсію на "Ветропак Гостомельський склозавод" для членів Президії ФРУ

27-06-2018
Дмитро Олійник провів екскурсію на

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завод є лідером не лише серед виробників, а й серед експортерів такої продукції. Історія «Ветропак Гостомельський Склозавод» налічує 100-річний досвід виробництва скляної тари.

Почалася вона ще у 1912 році, з 2006го завод належить до європейської групи компаній Vetropack. Він став восьмим у групі, інші заводи розташовані на території Швейцарії, Австрії, Чехії, Словаччини, Хорватії та Італії.

Виробнича потужність підприємства - 667 млн. шт. пляшок на рік. Якщо поділити на 365, отримаємо понад 2 млн. штук на добу. Які йдуть як і на український ринок, так і на експорт.

Тут випускають пляшки не тільки традиційних зеленого, коричневого і прозорого кольорів, а також кольору «кюве», відкриваючи нові можливості для виробників напоїв.

Кількість асортименту постійно зростає. Встановлено автомати контролю компаній-світових лідерів у цій галузі. Адже продукція склозаводу відповідає усім міжнародним стандартам якості.

У пляшках «Ветропак Гостомельський Склозавод» можна побачити продукцію як українських так і всесвітньо відомих торгових марок.

Підприємство та його керівники вкотре доводять – виробництво в Україні може бути успішним, продукція - якісною, а компанія – соціально відповідальною. Адже тут дбають не лише про прибуток, а й про своїх робітників, і про довкілля. Свідоме поводження з сировиною та енергоресурсами - важливий елемент стратегії розвитку компанії. Для виготовлення скла компанія використовує максимальну кількість склобою. Тож, виготовляючи склотару, тут створюють додаткову вигоду на всіх трьох рівнях: економічному, соціальному та екологічному. Члени Президії Федерації вирішили продовжити традицію проведення виїзних засідань на базі провідних виробничих компаній у регіонах. Адже їх досвід є вкрай важливим для удосконалення роботи української промисловості та її відповідності світовим стандартам.

відео: