Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Відправити листа
ПОШУК

Останні новини

Шалений попит на пиво залишив німецьких пивоварів без тари

31-07-2018
Шалений попит на пиво залишив німецьких пивоварів без тари

Спекотна погода та цьогорічний Чемпіонат світу з футболу спричинили у Німеччині шалений попит на пиво. Пивна тара і багаторазове її використання завжди було давньою проблемою броварів Німеччини. Деякі пивоварні вже почали скаржитися на брак тари.

У зв’язку з цим одна з  компаній навіть оприлюднила на Facebook термінове звернення до покупців.

"Нам потрібна ваша допомога, - йдеться у пості. -Хоча ми регулярно замовляємо нові порожні пляшки, їх все ще не достатньо. Тому перед тим, як  вирушати у літньою відпустку, будь ласка, поверніть до магазину порожні пляшки з-під Moriz Fiege. Спочатку депозит, потім вечірка! "

 

 

Купуючи пляшкове пиво, німці оплачують депозит - від восьми до п'ятнадцяти євроцентів, який можна повернути, коли здаєш порожні пляшки. Але розмір депозиту не завжди є вагомою причиною, щоб скласти порожню тару у ящики та повернути її в магазин. Особливо якщо стовпчик термометра зашкалює і можна зайнятися більш приємними справами, до речі, попити пиво.

Проблема повернення тари особливо гостро стоїть для невеликих регіональних і сімейних броварень, таких, як Fiege.

Ця пивоварня використовує пляшку, порцелянова пробка якої відкривається за допомогою дротяних затискачів, видаючи характерний звук, що так подобається багатьом справжнім любителям пива. Природно, така пляшка коштує дорожче, і використовувати її можна тільки 30 разів. На відміну від США і Великобританії, де широкою популярністю користується пиво у банках, німці надають перевагу пінному напою з пляшки - через екологічність та ефектність цієї тари. У Німеччині кажуть - або пити пиво з пляшки, або взагалі ніякого.

Хоча компанія зазвичай продає від 100 000 до 120 000 пляшок на день, цього літа показник перевищив 160 000 пляшок на добу. Далеко не тільки одна Fiege зіткнулася з нестачею тари.

Заклик Fiege у Facebook дав "приголомшливий" ефект, любителі цієї марки пива ящиками почали повертати порожні пляшки. Одна жінка навіть написала з Гватемали, розповівши, що у неї є пляшка Fiege. А кілька користувачів соцмереж відреагували на пост розміщенням у соцмережі фото пустих пляшок і обіцянками, що "допомога вже в дорозі".

Тому для Fiege "пляшкова криза" літа 2018 року, крім усього іншого, обернулася досить хорошою можливістю прорекламувати свою продукцію.

Довідково: 

Населення Німеччини це майже 83 млн осіб, пивної тари в обігу знаходиться близько двох млрд одиниць, кожна пляшка в середньому використовується 36 разів.

Цього може здатися вдосталь для задоволення попиту, але справа в тому, що на різних заводах пиво розливають у різні пляшки.

Вони в Німеччині можуть бути самої незвичайної форми - від "пузатих здорованів", до пляшок з незвичайно довгою шийкою. Деякі пивоварні додатково персоналізують свою тару - так, щоб на склі можна було прочитати назву виробника. Є півлітрові пляшки стандарту "євро" і "Північний Рейн-Вестфалія».

Та і пивоварні не можуть просто піти назустріч виробникам склотари  і швидко виготовити нові скляні пляшки. Адже їх виготовляють сезонно, замовлення повинні бути розміщені за рік, а пивоварні заводи, в свою чергу не можуть передбачити, чи буде літо спекотним і яким буде попит на пиво.