Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

Успіх Луганщини – в екслюзивності: компанія з Лисичанська виробляє унікальні вироби зі скла (Фото)

03-08-2018
Успіх Луганщини – в екслюзивності: компанія з Лисичанська виробляє унікальні вироби зі скла (Фото)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТОВ «Тетра», що знаходиться у м Лисичанськ Луганської області виробляє склопакети, декоративні дзеркала та  унікальні картини зі скла. Про це повідомляє Луганська обласна військово-цивільна адміністрація.

Керівник підприємства Михайло Голтишов зазначає, що його компанія є більше оптовим постачальником і в основному споживачами продукції ТОВ «Тетра» є великі торгові мережі, такі як: «Епіцентр», «Нова лінія», «ГУРТ центр», «Будмен». Всього партнерами «Тетра» є 60 гіпермаркетів.

Виробництво знаходиться на території приміщення колишньої сільгосптехніки. Все обладнання для виготовлення продукції привезено з Угорщини, Німеччини, Туреччини та Китаю.

У каталозі «Тетра» близько 400 найменувань виробів.

Михайло Голтишов планує розвивати свою компанію та вийти на ринок ЄС. Як відомо вимоги у ЄС дуже високі, але ТОВ «ТЕТРА» не збирається зупинятися на досягнутому. Для початку – потрібно створити сайт, на якому було б зручно робити замовлення на виготовлення індивідуальної картини тощо.

Картини і декор для дзеркал виконуються  в техніці ф’юзинг із розігрітого матеріалу (300-1200 градусів - залежить від сорту скла), що викладають по трафарету на жаростійку площину. Вироби є унікальними, складними творами. На виготовлення однієї картини, навіть середньої складності, витрачається декілька діб.

Подібна картина, виготовлена компанією «Тетра» може стати унікальним подарунком для керівника, колеги або близької людини. Можна з упевненістю сказати, що цей подарунок порадує, людину, якій він призначався.

27 липня голова Луганської обласної державної адміністрації - керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз здійснив візит на ТОВ «Тетра».

«Такі підприємства, як ТОВ «Тетра», забезпечують конкурентну перевагу нашої продукції на вітчизняних і зарубіжних ринках. Я ще раз переконався, що успіх Луганщини - в ексклюзивності», - заявив керівник області Юрій Гарбуз під час відвідування виробництва.