Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Відправити листа
ПОШУК

Останні новини

Лісгоп з Волині експортує екологічно чисту продукцію в безпечній тарі

04-09-2018
Лісгоп з Волині експортує екологічно чисту продукцію в безпечній тарі

Консервний цех ДП «Цуманське лісове господарство» працює з 1976 року і є виробником 100% натуральних, екологічно чистих соків, ягід, грибів та овочів.

Унікальний консервний цех на Волині виготовляє понад шістдесят видів продукції: джеми, соки, компоти, консервовані гриби, а також органічні огірки, помідори та кабачки з власної теплиці. Сировину для виробництва ДП «Цуманське лісове господарство» заготовляє самостійно (закупівлею від населення не займається) та упаковує виключно у скляну тару: банки та пляшки. 

Начальник консервного цеху «Цуманське лісове господарство» Зінаїда Богданівна Рябчун зазначає:

«Не секрет, що найбезпечніша тара – це скло. І оскільки у нас напрямок – екологічно чиста продукція, то відповідно і тару ми обрали – екологічно чисту. Наше господарство експортує продукцію до багатьох країн світу. І покупці, які співпрацюють з нами протягом багатьох років, жодного разу не висловлювали побажань щодо заміни скла на якийсь інший вид тари. Уся продукція упаковується в тару українського виробництва. Ми  завжди пропонуємо своїм замовникам скляну тару від різних виробників, але імпортери завжди зупинялися на тарі українського скловиробника.»

Продукція з Цуманського лісгоспу їде до Польщі, Німеччини, США, Канади, Китаю, Ізраїлю. Наразі ведуться переговори з покупцями з Туреччини.

За велику історію своєї роботи ДП «Цуманське лісове господарство» мало досвід співпраці майже з усіма українськими виробниками скляної тари.

На даний момент господарство успішно співпрацює з ПрАТ "Консюмерс-Скло-Зоря", оскільки цей завод розташований найближче до лісгоспу, а також з ТОВ «Пісківський Завод Скловиробів». У свій час Лісгосп займався виготовленням лікеро-горілчаних виробів і закуповував скляну пляшку для бальзамів на Костопільському та  Рокитнівському склозаводах.