Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Відправити листа
ПОШУК

Останні новини

Талановитий підприємець виготовляє цеглу з переробленого скла

07-09-2018
Талановитий підприємець виготовляє цеглу з переробленого скла

Проблема екології залишається одним з найважливіших актуальних питань для всього людства. Треба визнати, деякі не тільки знаходять свою відповідь на нього, а й роблять рішення своїм бізнесом. Інженер з Руанди Амейбл Мутабазі (Aimable Mutabazi), наприклад, тепер випускає цеглини з битих стекол.

Власник невеликого цегельного заводу Амейбл Мутабазі вирішив зробити свій бізнес екологічним. Інженер виготовляє цеглу з переробленого скла - розповідає Joinfo.ua.

32-річний Амейбл Мутабазі ще з університетських часів замислювався про те, як розробити унікальний будматеріал. В результаті підприємливий інженер зумів знайти своє рішення. Амейбл виробляє цеглу з переробленого скла.

У свої 32 роки Амейбл Мутабазі - господар своєї будівельної фірми і невеликого цегельного заводу. Його цеглини не зовсім схожі на ті, до яких ми звикли. Інженер почав думати про те, як створити «ідеальний» будівельний матеріал, коли він ще був другокурсником в університеті Руанди - Амейбл хотів знайти спосіб використовувати відходи як сировину. Тепер він робить цеглу з переробленого скла і кераміки з місцевого смітника. Його компанія Byiza Vuba Ltd. одночасно переробляє відходи і скорочує викиди.

Таким чином, власник цегельного заводу не тільки сприяє очищенню вулиць і звалищ від розбитих пляшок, але і вносить свій внесок у захист навколишнього середовища. Адже кераміка і скло розкладаються дуже довго, а тепер, завдяки праці Мутабазі, це сміття відправиться в якості сировини для виробництва цегли. 

Сам інженер розповів, що на заводі вони переробляють будь-яке скло: від склянок  до вікон будинків або авто. Бите скло виступає частковою заміною цементу. Сировина надходить на завод Амейбла зі звалища столиці Руанди.

Після переробки до нього додають цемент, пісок і барвник. Потім компресуючий пристрій формує цеглу. Варто відзначити, що в порівнянні з іншими постачальниками цегли продукція креативного підприємця коштує чи не вдвічі дешевше.

Мутабазі представив свою продукцію на міжнародному ярмарку Руанди і отримав різні премії за свою екологічну ідею. Талановитий інженер був навіть удостоєний звання кращого «молодого підприємця».