Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

Дмитро Олійник відвідав «Львівську ізоляторну компанію»

05-09-2018
 Дмитро Олійник відвідав «Львівську ізоляторну компанію»

Під час поїздки західною Україною Голова Ради Федерації роботодавців України, Президент АПСП "Скло України" Дмитро Олійник відвідав «Львівську ізоляторну компанію». Вона виготовляє скляні ізолятори, які на сьогодні використовуються енергетичними системами у більш ніж 30 країнах світу.

"ЛІК" – один із найбільших в Європi виробникiв низько- та високовольтних iзоляторiв iз загартованого та вiдпаленого скла. Компанія також забезпечує 70% попиту вітчизняного ринку та є єдиним підприємством-виробником скляних ізоляторів в Україні.

Виробництво продукції здійснюється на автоматизованих технологічних лініях, які дозволяють забезпечувати витримку високих технологічних параметрів та здійснення безперервного контролю якості.

Велика увага приділяється сертифікації продукції, яка проходить періодичні випробування у сертифікаційних центрах, лабораторіях, інститутах як вітчизняних так і закордонних.

«ЛІК» також має власну сучасну лабораторію, де є можливість проводити будь-які випробування ізоляторів.

Однак найбільшим та найціннішим здобутком компанії її директор Оксана Динік вважає великий, потужний, молодий колектив технічних спеціалістів. Також на підприємстві працює експертна група, яка складається з фахівців, що мають робочий стаж більше 40 років. Це спеціалісти із величезним технічним, технологічним та адміністративним досвідом.

Тут постійно займаються модернізацією виробництва, реконструкцією обладнання та оновленням приміщень на підприємстві.