Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

Скловиробники визначили дорожню карту першочергових дій у 2019 році

01-02-2019
Скловиробники визначили дорожню карту першочергових  дій у 2019  році

31 січня відбулася робоча нарада  керівників компаній - членів Асоціації  підприємств скляної промисловості «Скло України» за участі Голови Ради  Федерації роботодавців України, Президента Асоціації Дмитра Олійника.

         Окреслюючи умови роботи галузі виробництва скла у 2019 році, Дмитро Олійник зазначив, що спільна робота ФРУ та Асоціації буде зосереджена не тільки на суто галузевих  питаннях. 

Презентуючи Маніфест роботодавців України, він визначив  основні напрямки зусиль роботодавців, які дозволять суттєво покращити умови ведення бізнесу та забезпечать зростання конкурентоспроможності національних виробників на внутрішньому і зовнішньому ринках.

«Втрата трудових ресурсів – безумовно ключовий  виклик для країни. Зупинення депопуляції та трудової міграції – надважливе завдання і для держави  і для роботодавців. В 2019 році ФРУ разом з членськими організаціями працюватиме для запровадження механізмів збільшення частки переробної промисловості, ефективного захисту внутрішнього ринку, збільшення експорту, залучення інвестицій, переорієнтації фінансових ресурсів держави для потреб розвитку економіки» - зазначив Дмитро Олійник.

         Учасники наради також визначили невідкладні заходи стосовно захисту внутрішнього ринку від зростання імпорту склотари з Російської Федерації.

У 2018 році порівняно з  2017 роком імпорт склотари за позиціями пляшок та склобанок походженням з Російської Федерації зріс більш ніж удвічі.

При цьому обсяг експорту склотари  вітчизняного виробництва до Російської Федерації  за той же період знизився в 1,5  рази.

         За підсумками обговорення Асоціація звернеться до Ради національної безпеки і оборони України з пропозиціями про включення окремих товарних позицій до Переліку товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, що походять з Російської Федерації.

         Важливим напрямком спільної роботи ФРУ та Асоціації  у 2019 році залишається питання приведення  суттєво завищених українських Технологічних  нормативів викидів шкідливих  речовин у виробництві скла до рівня, встановленого у ЄС.