Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК






usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Останні новини

Скляна упаковка продовжує демонструвати стабільне зростання виробництва в Європі

03-02-2020
Скляна упаковка продовжує демонструвати стабільне зростання виробництва в Європі

Скляна упаковка продовжує демонструвати стабільне зростання виробництва в Європі

Згідно з останніми даними, опублікованими Європейською федерацією контейнерного скла, в Європі обсяги виробництва скляної упаковки для продуктів харчування і напоїв продовжують зростати.

Збільшення на 2,0% в тоннах і 1,9% в одиницях (що представляє збільшення на 748 мільйонів одиниць), що було зафіксоване в першому півріччі 2019 року, є кращим показникам за останні 4 роки.

З 2016-2019 рр. виробництво скляного упакування за півріччя збільшилося на 3,5%. Особливо тішать  темпи зростання в порівнянні з попереднім роком, де зростання було нижче - на рівні 1%.

Сильне зростання є особливо помітним, з огляду на більш широкі макроекономічні тенденції в ЄС, згідно з інформацією Vivid Economics.

«2019 рік був складним для багатьох великих європейських економік. Однак вражаючі показники виробництва та продажу склотари є свідченням здорової, міцної галузі, котра демонструє динамічне зростання», – пояснює Пол Саммон, галузевий фахівець у Vivid Economics, відповідальний за аналіз даних ораганізації FEVE. «Підвищення темпів зростання дозволяє припустити, що цей сектор залишається привабливим для клієнтів та інвесторів, і що виробництво склотари стане основою для стабільної циркулярної економіки».

Склотара, без сумніву, є найкращим пакувальним матеріалом для багатьох видів напоїв, на кшталт пива, тихих та ігристих вин і міцних алкогольних напоїв. Скло стабільно займає свою частку на ринках продуктів харчування, безалкогольних напоїв та розливу води.

FEVE – це організаційне об’єднання європейських виробників склотари промислових масштабів. Заразом члени організації виробляють понад 20 мільйонів тон скла на рік. Асоціація налічує 60 членів, що належать до 20 незалежних корпоративних груп. Виробничі потужності розташовані в 23 європейських державах і включають великі компанії, що працюють для найбільших світових споживчих брендів.

Європейська промисловість скляної упаковки надає своїм замовникам широкий спектр склотари для продуктів харчування та напоїв, а також флаконів для парфумерії, косметики та фармації як в Європі, так і по всьому світу. 160 склозаводів, розташовані по всій Європі, вагомо впливають на економіку Європи, підтримуючи 125 000 прямих та непрямих робочих місць усього ланцюга поставок.

Джерело: FEVE