Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Останні новини

Гірник Андрій Павлович - гордість усіх склярів і наш наставник!

28-02-2020
Гірник Андрій Павлович - гордість усіх склярів і наш наставник!

Шановний Андрію Павловичу!

Велика розкіш, коли на життєвому шляху трапляються люди-легенди, на яких можна рівнятися: по силі духу, цілеспрямованості, волі, працьовитості і прагненню робити все на вищому рівні!

Більше 40 років Ви присвятили розвитку рідного підприємства - створювали і примножували кращі традиції скловиробництва України.

Завдяки Вашій праці Ветропак Гостомельський склозавод сьогодні є одним з кращих підприємств скляної промисловості України та одним із найбільших платників податків Київської області.

Андрію Павловичу, Ви гордість усіх склярів України і наш наставник!

Ваше вміння навіть в наскурутніші часи працювати в інтересах підприємства, бачити перспективу і домагатися поставлених цілей дозволило з честю подолати роки економічних криз, зберегти інтелектуальний потенціал, безцінні кадри висококваліфікованих фахівців і направити технічні потужності склозаводу на реалізацію нових завдань.

Традиції, які Ви започаткували, дозволяють заводу і сьогодні домагатися нових успіхів!  А в молодих працівників Гостомельського склозаводу є всі підстави, щоб дивитися в майбутнє  упевнено.

І не зважаючи на те, що Ви припинили свою трудову діяльність на Ветропак Гостомельський склозавод, віримо, що як Віце-президент АПСП «СКЛО УКРАЇНИ»  виховаєте ще не одну зміну українських скловиробників  і зробите з них висококласних фахівців, справжніх професіоналів!

Ми Вас любимо і надзвичайно цінуємо!

З повагою

СКЛОВИРОБНИКИ УКРАЇНИ