Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Останні новини

Пивна скляна пляшка поза модою і часом

04-05-2020
Пивна скляна пляшка поза модою і часом

Скляна пляшка - один з найкорисніших винаходів людства. Вона рятуює в найскладніших ситуаціях,  і є найпростішим, гігієнічним, екологічним та естетичним контейнером для зберігання харчових продуктів.

У скляний посуд можна покласти що завгодно і за допомогою герметичного закупорювання та температурного впливу цінні властивості продуктів зберігаються протягом тривалого строку. Навряд чи який-небудь інший природний або синтетичний матеріал для виробництва контейнерів та посуду може похвалитися такою кількістю позитивних і функціональних якостей. Скляний посуд застосовується практично в усіх сферам людської діяльності, але особливо велику роль відіграє  у харчовій промисловості, зокрема у виробництві напоїв.

Скляна тара допомагає зберегти всі властивості продукту в незмінному вигляді тривалий час, а також дозволяє транспортувати їх на далекі відстані без втрат в якості. Саме тому пивовари усього світу надають перевагу склу.

  • Скло є найбільш безпечним, воно не виділяє в продукт токсичні і небезпечні сполуки

  • Скляну тару можна з легкістю мити, що дуже важливо для збільшення терміну зберігання продукту

  • Склопосуд дозволяє виробляти комплексну пастеризацію продукту разом з пробкою, що забезпечує неперевершену біологічну стійкість пива

  • Можливість використовувати склотару повторно скорочує витрати на новий посуд.

  • Упаковане в чисту скляну пляшку, герметично укупорену стерильною пробкою, пиво може зберігатися досить довго.

Що стосується кольору пивної пляшки, існують безбарвні, з зеленим або блакитним відтінком, темно-зелені і червоно-коричневі пляшки. Найкраще пиво зберігає свої властивості в пляшках з темного скла (червоно-коричнева склотара), так як в ній продукт найменше страждає від фотостаріння.

Що стосується форми пляшок, то сучасний асортимент обмежується лише фантазією виробників. Сучасні пивні пляшки відрізняються більш витонченим і елегантним дизайном, що дуже важливо для маркетингового аспекту. Упаковане в красиву тару пиво викликає більший споживчий інтерес. Найбільшого поширення набула склопляшка типу NRW (Nord-Rhein-Westfalie) або європляшки. Вона має подовжене вузьке горлечко і більш презентабельний вигляд.

Багато що змінилося з моменту винаходу першої пивної пляшки, однак і до цього дня скляна тара для пива є найбільш затребуваною. Даний атрибут пивоваріння змінює колір і форму, набуває фірмові гравіювання і логотипи, але факт залишається фактом: скляна пивна пляшка є найкращим способом упаковки улюбленого пінного напою.