Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Останні новини

Керівництво ТОВ «Лисичанський склозавод» влаштувало повномасштабну екскурсію по скляному виробництву

24-07-2020
Керівництво ТОВ «Лисичанський склозавод» влаштувало повномасштабну екскурсію по скляному виробництву

Керівництво ТОВ «Лисичанський склозавод» влаштувало повномасштабну екскурсію по скляному виробництву для юних городян. Це далеко не перше знайомство жителів міста з тонкощами технологічного процесу. Незважаючи на це, дітям було цікаво побачити на власні очі диво трансформації скла.

Метою екскурсії було не тільки ознайомлення молоді з тонкощами виготовлення скляних виробів, а й розповідь про розвиток підприємства.

ТОВ «Лисичанський склозавод» користується заслуженою увагою не тільки в Україні, а й в міжнародному співтоваристві. Сюди регулярно приїжджають фахівці з усього світу.

Підприємство співпрацює з країнами СНД, Європи та Азії.

Наприклад цех 2.5, який займається промисловою переробкою скла, може випускати один мільйон квадратних метрів продукції на рік. Якби скло вироблялося безпосередньо тут, то ця цифра могла б доходити до восьми мільйонів квадратів.

Побачити таке унікальне для Луганщини підприємство на власні очі приїхало понад сорок школярів. Саме на цих дітей в майбутньому ляже відповідальність за збереження промисловості регіону.

В ході екскурсії юним лисичанцям показали всі види промислової переробки скла: починаючи від різання, фарбування і лакування, закінчуючи імпровізованим випробуванням загартованого скла на міцність.

Процес роботи виробництва викликав у юних гостей море позитивних емоцій.

Задоволення від екскурсії отримали і батьки школярів.

Інтерес лисичан до скляної промисловості передається з покоління в покоління. Цей факт підтверджують і численні трудові династії, які власним прикладом доводять, що розвивати рідне місто і його промисловість - справа самих городян.

Співробітникам заводу було приємно бачити, як молоде покоління цікавиться справою скловиробництва, адже праця на благо рідного міста в такі непрості часи - це і є прояв патріотизму.

Приватне виробництво шукає шляхи для розвитку і дає людям роботу.

Цілком можливо, що через 15-20 років ці діти будуть жити і працювати саме тут і по цехам виробництва під час екскурсії пройшли майбутні хіміки, нафтохіміки, майстри скловаріння, будівельники і фахівці з нафтопереробки.

Головне - дати їм можливість для застосування своїх знань і умінь на майданчиках подібних виробництв не тільки в Лисичанську, а й в інших містах країни. Тому, важливим є підтримка і сприяння держави в розвитку таких підприємств. І тоді кращого майбутнього цього міста довго чекати не доведеться.

Сюжет "ТРК" Акцент "