Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Відправити листа
ПОШУК

Останні новини

Костопільський завод скловиробів вимагає ухвалити законопроєкт №3739 щодо локалізації виробництва при публічних закупівлях

16-09-2020
Костопільський завод скловиробів вимагає ухвалити законопроєкт №3739 щодо локалізації виробництва при публічних закупівлях

Працівники Костопільського заводу скловиробів підписали Звернення до Президента України Володимира Зеленського, Голови ВРУ Дмитра Разумкова та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Вони вимагають:

  • Припинити руйнування вітчизняної промисловості в угоду імпортерам. Оскільки імпортери годують не Україну, а свої держави.
  • Навести лад у публічних закупівлях, які сьогодні не враховують потенціал біля 4000 вітчизняних підприємств – виробників комплектуючих або кінцевої продукції. Відповідно, вітчизняна промисловість занепадає.
  • Не довіряти новоявленим експертам з наглядових рад держпідприємств-монополістів, які діють всупереч інтересів України і віддати пріоритет продукції українського виробництва.
  • «НІ!» товарним кредитам в публічних закупівлях, де Україна і українці отримують борги, а інші країни – робочі місця та виробництва. 

Для перегляду відео натисніть:

За попередніми оцінками близько 100 компаній в Україні працюють у підгалузях, на які проектом закону № 3739 передбачено застосування поняття локалізації.

Кожна із цих компаній має від 30 до 100 суміжних підприємств.

Таким чином буде залучено біля 4000 компаній в Україні, що дозволить створити до 100 тисяч нових робочих місць. А це додаткові надходження до бюджетів різних рівнів, соціальних фондів, зниження трудової міграції.

Костопіль завжди був лідером соціально-економічного розвитку не тільки Рівненщини, а й усієї країни з високим ступенем привабливості для іноземних інвесторів.

Сьогодні Костопільський завод скловиробів вимагає ухвалити законопроєкт №3739 щодо локалізації виробництва при публічних закупівлях та прийняти постанову Уряду відносно закупівель галузі машинобудування з підтвердженим рівнем локалізації!