Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Останні новини

З ДНЕМ СКЛОВИРОБНИКА!

19-11-2020
З ДНЕМ СКЛОВИРОБНИКА!

17 рік поспіль склярі України мають особисте професійне свято -  День скловиробника.

Друзі гостомельчани, костопільці, львів’яни, кияни, харків’яни, рівняни, черкащани, рокитнівці, полтавчани, вільногірчани, житомиряни, мереф’янчани, ізюмчани, малинівці, запоріжці, пісківчани, мар’янівці, новомосковчани, лисичанці -  усі, хто СКЛО шанує, виробляє, переробляє та не уявляє без нього свого життя:)))  Міста, де скловиробництво є історичною візитівкою та містоутворюючою галуззю – ЩИРО ВІТАЄМО ВАС ЗІ СВЯТОМ -  З ДНЕМ СКЛОВИРОБНИКА!  

За справжніх професіоналів, які рухають економіку країни вперед, живуть своєю справою, для яких СКЛО це не просто матеріал, а справжня ЛЮБОВ, ДРУЖБА і ЗАХОПЛЕННЯ на все життя -  із задоволенням піднімаємо сьогодні келих!

Завдяки Вашій праці Україна  відома своїми скляними виробами - склотарою, склодзеркальними виробами, спеціальним склом, оптичним склом, чудовим художнім  - у всьому світі!!

Дякуємо кожному працівнику скляної галузі, кожному ветерану, чия доля та праця поєднані із склом – за те, що Ви бережете, розвиваєте і примножуєте традиції скловиробництва!

Усім колегам бажаємо мати можливість працювати багато і отримувати задоволення від досягнутих результатів.

Українські склярі, будьте здорові та щасливі! Великих планів на майбутнє, нових надій і сподівань! Побільше СКЛА чистого та якісного!

Нехай тепло скловарної печі завжди палає, даруючи радість, достаток, сімейний затишок та стабільність Вашим родинам.

Зі святом!