e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Відправити листа
ПОШУК

Останні новини

Футболіємо за «КЗС-Костопіль» - переможця аматорської футзальної ліги Рівненщини!

19-03-2021

Команда з футзалу «КЗС-Костопіль» стала переможцем аматорської футзальної ліги Рівненщини.

У фінальній частині другої ліги чемпіонату України 2020/21 з футзалу Рівненщину представлятиме ФК «КЗС-Костопіль».

За це право протягом трьох місяців змагалися одинадцять команд, учасників шостого чемпіонату Аматорської футзальної ліги Рівненщини.

На початку сезону всі схилялися до того, що боротьба буде точитися максимум за срібні медалі, а золото дістанеться діючому чемпіону та беззаперечному фавориту Рівнестандарту. Так було до півфіналу. Команда на одному диханні долала всіх суперників здобуваючи перемоги в кожному матчі. Натомість Альянс ніколи не хапав зірок з неба, і їх вихід в плей-оф вже вважався досягненням для команди. Але, пройшовши чвертьфінал, Альянс створив головну сенсацію турніру, за сумою двох матчів обіграв Рівнестандарт і пробився до головного матчу турніру.

У фіналі «Альянсу» протистояв КЗС Костопіль. Команда, яка посіла друге місце на першому етапі. Номінальні гості першими відкрили рахунок, але «Альянс» ще до середини першого тайму забив двічі і вийшов вперед. Хоч рівновага на табло відновилася дуже швидко, але нічийний рахунок тримався довго. Лише на 28 хвилині костопільчани добилися свого забивши втретє, а на 34-ій встановили остаточний рахунок 4:2 та після річної перерви повернули золоті медалі Аматорської ліги Рівненщини до Костополя.

Для чемпіона та призерів на цьому футзальний сезон не закінчується. Завдяки успішному виступу в регіональних змаганнях, кращі команди отримали можливість представляти Рівненщину на всеукраїнських турнірах.

За шість сезонів Аматорської ліги Рівненщини золоті медалі дістаються команді з Костополя втретє. Альянс вперше в своїй історії здобув нагороди чемпіонату, а Рівнестандарт після минулорічного тріумфу задовольнився бронзовими медалями, обігравши в матчі за третє місце Агровестгруп 2:1.