Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Останні новини

Асоціація скловиробників British Glass вкотре проти депозитної системи для скляних пляшок

24-03-2021
Асоціація скловиробників British Glass вкотре проти депозитної системи для скляних пляшок

Асоціація скловиробників British Glass вкотре виступила проти включення скляних пляшок до системи повернення депозиту (DRS)

На переконання British Glass, переробка – це  найкраще рішення для використаної скляної тари.

Асоціація висловила стурбованість щодо включення скляної упаковки для напоїв до запропонованої урядом програми DRS – повернення депозиту за пляшку. На думку скловиробників це призведе до збільшення обсягів пластикової упаковки і обмежить можливості повторної переробки склотари у пляшки і банки.

British Glass наполягає на тому, що це «вкрай неправильне рішення» для скляної упаковки напоїв.

Це розділить скляну упаковку на два потоки відходів: упаковка для харчових продуктів та упаковка для напоїв, що завдасть шкоди обом напрямкам і  скоротить кількість матеріалу, доступного для повторного використання. І, як показують міжнародні дані, цілком може призвести до збільшення, а не зменшення кількості пластикової упаковки на ринку.

17 березня British Glass  провела перший у Великобританії Саміт з переробки скла, на якому були присутні представники всього ланцюга виробництва скла.

Асоціація взяла на себе зобов'язання досягти переробки 90% усієї використаної склотари до 2030 року.

Ця мета підкріплює амбіції галузі по збільшенню вмісту вторинної сировини в скляній упаковці. Саміт став стартовим майданчиком для стимулювання співпраці по всьому ланцюжку поставок скла - від переробників, виробників, місцевих органів влади, брендів і роздрібних продавців, щоб замкнути цикл скла і розширити кругообіг.

На саміті учасники погодилися співпрацювати з British Glass на їх шляху до досягнення мети «90% переробки використаної склотари до 2030 року».