Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Відправити листа
ПОШУК

Останні новини

На Рівненщині готуватимуть кадри для великих підприємств

25-08-2021
На Рівненщині готуватимуть кадри для великих підприємств

На Рівненщині є три підприємства з виробництва скла, проте жоден освітній заклад не готує для них фахівців. Натомість є випускники вузів, технікумів та училищ, які не знайшли роботи за спеціальністю.

Про зміни у підходах до формування ринку праці йшлося під час зустрічі у рамках проєкту «Rivne work hub» із представниками ПАТ «Вераллія Україна». Підприємство є лідером із виробництва склотари в Україні.

«Мета проєкту «Rivne work hub» – допомога ключовим роботодавцям Рівненщини у підготовці кадрів. А головна ідея полягає в тому, щоб повернути заробітчан з-за кордону та працевлаштувати їх на Рівненщині, поряд із сім’єю. Тому підприємства розповідають про свої потреби, а ми, спільно з центром зайнятості, напрацьовуємо варіанти співпраці», – зазначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

У зустрічі взяли участь директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Костянтин Мокляк, заступниця начальника відділу професійно-технічної та вищої освіти Олена Полюхович та кадрова служба компанії.

Так, ПАТ «Вераллія Україна» має у штаті майже 500 працівників. Наразі є потреба в операторах склоформувальних машин, слюсарях, електриках та ремонтниках верстатів. Більше того, на великому підприємстві є постійний рух кадрів, тому такі вакансії будуть затребуваними у майбутньому.

Директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук відзначив, що така інформація від роботодавців є важливою, адже дозволяє зрозуміти, як надалі буде розвиватися ринок праці.

За результатами зустрічі, напрацювали дорожню карту співпраці, що передбачатиме підготовку професійних кадрів у Центрах зайнятості та навчально-практичних центрах, регулювання держзамовлення під потреби ринку, а також інформування закладів освіти про найактуальніші спеціальності.

За інформацією Рівненської ОДА.