Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Відправити листа
ПОШУК

Останні новини

Усе найкраще – для вас

02-09-2021
Усе найкраще – для вас

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За легендою, джерельна вода підземного озера заповідної зони Поділля, що в Україні, колись вилікувала хвору дочку польського шляхтича. Ім'я її – Регіна – стало назвою торгової марки мінеральної води з цього озера. Завдяки новій скляній пляшці від Vetropack Гостомель ця високоякісна джерельна вода стає ще кращою.

Регіна – м'яка натуральна природна вода – королева серед столових вод України. До 1917 року та до занепаду європейської аристократії Регіна поставлялася до царського столу, а також за кордон: до Австро-Угорщини, Румунії, Німеччини, Польщі та Франції. Незважаючи на те, що вже давно не існує тієї категорії споживачів-представників знаті "блакитної крові", вода зберегла свої благородні якості; вона все ще відмінно покращує тонус тіла.

Пляшка ємністю 1л та 0,5 л. виконана у зеленому склі. Дизайн гармонійно поєднує плавні лінії та характерну для пакування води краплевидну форму. Виробник цієї мінеральної води прагнув зробити свою пляшку унікальною та впізнаваною – у нижній частині склотари розташоване хвилеподібне гравіювання, випуклий логотип бренду та хімічний символ срібла. Останній з’явився на пляшці не просто так – вода справді містить катіони срібла. І це не випадково: багата на мінерали та мікроелементи вода такі як натрій, кальцій, магній та срібло особливо корисна для кишково-шлункового тракту. Срібло чинить протимікробну та противірусну дію, підвищує захисні властивості організму та зміцнює імунітет. Ідея виготовити пляшку лише зі скла базується не тільки на естетичних міркуваннях: виробник розливає мінеральну воду такою, як подарувала її природа, а скляне пакування гарантує збереження корисних якостей води навіть при тривалому зберіганні.

 

Джерело: Vetropack Гостомель