Українська
Українська
Р СѓСЃСЃРєРёР№
Р СѓСЃСЃРєРёР№
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Відправити листа
ПОШУК

Останні новини

Друзі, Ви не забули? 2022 рік ООН оголосила Міжнародним роком скла!

01-01-2022
Друзі, Ви не забули? 2022 рік ООН оголосила Міжнародним роком скла!

Ми живемо в епоху скла, матеріалу, який впливав на людство протягом тисячоліть і продовжує бути основним елементом нашого економічного та соціального життя.

Святкування Міжнародного року скла прискорить виконання Цілей сталого розвитку Організації Об’єднаних Націй до 2030 року, зробить скло каталізатором підвищення якості життя, не руйнуючи нашу планету.

Запрошуємо Вас до світу можливостей цього матеріалу! 

Таке рішення Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй підкреслює технологічне, наукове та економічне значення скла - прозорого матеріалу, який може сприяти появі більш розвиненого, справедливого і сталого суспільства для вирішення проблем глобалізації.

Існує безліч аргументів на користь важливості скла як матеріалу, що сприяє побудові стійкого постіндустріального суспільства.

Володіючи безпрецедентною універсальністю і технічними можливостями, стекломатеріали сприяють численних культурних і наукових досягнень в галузі зв'язку, оптики, енергетики та медицини.

Оптичні волокна - це фізична опора, яка дозволила змінити парадигму, що призвела до революції в області глобальних комунікацій; вони є основою розвитку Інтернету і процесу глобалізації.

Технологія екологічно чистої енергії використовує скло в якості ключового матеріалу для сонячної (PV і CSP) енергії, для зменшення вуглецевого сліду за допомогою енергії вітру і уловлювання вуглецю (CCS), а також для підвищення безпеки ядерної енергії з засклування небезпечних відходів.

Композиції біоскла сприяють більш ефективному догляду за здоров'ям завдяки їх здатності інтегруватися з людськими кістками, стимулювати природний захист людського тіла для загоєння тілесних ран, забезпечувати відновлення кісток, а також моделювання і регенерацію тканин, вирішуючи проблеми зі слухом і зубами.

Оптика і оптоелектроніка еволюціонували від створення телескопів Галілео до космічного телескопа Джеймса Вебба, здатного вивчати найперші моменти після Великого вибуху, щоб розширити розуміння Всесвіту.

Таким чином, скло є прозорим інструментом, що дозволяє побудувати стійку планету з більш розвиненим і справедливим суспільством.

Скло – це набагато більше, ніж наука, це матеріал, історія якого розділяє всю історію та еволюцію людського роду.