Гродненський склозавод з покупкою заводу в Єлізово розширить лінійку продукції
13-04-2018

ВАТ "Гродненський склозавод" придбало комплекс СЗАТ "Склозавод Єлізово" площею близько 45 тис. кв.м на аукціоні за Br 36 млн, із залученням кредитних коштів.

Єлізівське підприємство раніше було визнано банкрутом, і його майновий комплекс виставили на продаж.

Включення цього підприємства до складу Гродненського склозаводу дозволить розширити лінійку продукції.

Якщо в Гродно завод спеціалізуюється на виготовленні пляшкової тари, то в Могильовській області налагоджено виробництво скляних банок.

"Ми бачимо перспективи в розвитку скляної галузі в країні. Зараз в Білорусі споживається приблизно в два рази більше склотари, ніж виробляється. Тому нами планувалося розширення виробничих площ. Придбання працюючого підприємства з сучасним обладнанням і сильним кадровим потенціалом повністю укладається в стратегію розвитку  компанії ", - відзначили на склозаводі.

Крім того, на Гродненському склозаводі буде модернізовано лінію з виробництва візерункового скла поліпшеної якості. Близько $ 1 млн на це інвестує російське ТОВ «Тритон», що стане основним покупцем продукції - візерункове скло з Гродно буде використано для виробництва душових кабін. Таке скло використовується також при виробництві меблів, для промислового, тепличного скління, тому воно буде затребуване на внутрішньому і зовнішньому ринках. Гродненський склозавод, заснований в 1922 році, виробляє тару з зеленого, оливкового і безбарвного скла, а також випускає ексклюзивну тару. Підприємство співпрацює з найбільшими в Білорусі споживачами скляної упаковки. Склозавод завершив 2017 рік з рентабельністю близько 8%.

 © Усі права захищені. Асоціація підприємств скляної промисловості “Скло України“. http://www.sklo.kiev.ua/?mid=11&action=news_detail&new_id=1502