На тротуарах Лондону з'являться футуристичні скляні стовпи для «вологого очищення» повітря
11-06-2018

Незабаром на тротуарах Лондону встановлять футуристичні скляні стовпи для «вологого очищення» забрудненого повітря столиці.

Згідно попереднього плану, ряди скляних димоходів встановлять на Oxford Street і Regent Street, найбільш забруднених вулицях Лондону.  

Вентилятори всередині прозорих трубок висотою 4 метри всмоктуватимуть брудне повітря та видалятимуть з нього токсичні елементи за допомогою водяного фільтру.   

Пристрої працюватимуть на електричній енергії.

Розробники порахували, що після очищення вологим фільтром повітря буде чистішим на 60%. Зокрема ця технологія ефективно очищуватиме від двуокису азоту і PM2.5. За секунду скляний димохід очищатиме 2 кубічні метри повітря.

Дизайн незвичайного димоходу було розроблено трьома студентами-магістрами Імператорського коледжу у м. Лондон і Королевського коледжу мистецтв. Винахід назвали новим видом вуличних конструкцій, що чудово слугуватимуть для очищення повітря столиці.

Встановлення і обслуговування вуличних фільтрів фінансуватимуть рекламні компанії, що використовуватимуть їх як носії реклами: всередині скляного димоходу розміщатимуть інформаційні голограми, що «плаватимуть» у воді.

Джерело: Pluvo London© Усі права захищені. Асоціація підприємств скляної промисловості “Скло України“. http://www.sklo.kiev.ua/?mid=11&action=news_detail&new_id=1540