23-25 жовтня відбудеться перша міжнародна виставка WINE & SPIRITS UKRAINE
17-09-2018

23-25 ​​жовтня в Києві в Міжнародному виставковому центрі відбудеться перша міжнародна виставка WINE & SPIRITS UKRAINE, що пройде одночасно з найбільшою міжнародною виставкою продуктів харчування і напоїв в Україні WorldFood Ukraine.

Це найбільша професійна виставка вина і спиртних напоїв в  Східній Європі та єдина міжнародна виставка в Україні; місце зустрічі виробників вина, спиртних напоїв та виробників пива з усього світу з дистриб'юторами та представниками роздрібного та ресторанного бізнесу з України та інших країн.

Метою престижного міжнародного конкурсу є просування якісних вин та спиртних напоїв та стимулювання їх продажу.  

Міжнародне журі представить незалежний, незаангажований, експертний  вердикт по винам, тим самим гарантуючи, що конкуренція є справедливою та професійною. Процес суддівства здійснюватиметься методом «сліпого оцінювання».

Чому місцем проведення виставки було обрано Україну?

За даними організаторів виставки, Україна є величезним споживчим ринком, де за минулий рік більше  35 000 000 осіб витратили 4 млрд євро на вино та спиртні напої.

У 2017 році Україна імпортувала 47 млн літрів вина на загальну вартість 105 млн євро.

Більше чверті імпорту склало італійське вино  - 30, 5 млн євро. Друге і третє місце зайняли Грузія (17 млн євро) та Франція (14 млн євро).

Також у 2017 Україна імпортувала 45 млн літрів спиртних напоїв на суму 182 млн євро.

Під час виставки буде вручено Міжнародну премію з дизайну упаковки WINE&SPIRITS DESIGN AWARDS. Адже чимала частина покупців вибирає вино по зовнішнім чинникам, лише пізніше знайомлячись з внутрішнім вмістом. 

Тому зовнішній вигляд є невід’ємною частиною вина.  Маркетологи і дизайнери б’ються за увагу споживача, винаходячи найкреативніші та найкрасивіші  дизайни етикеток, пляшок і упаковок для вин і алкоголю, щоб підвищити продажі.

Виставка відбудеться за підтримки Асоціації Сомельє України та Міжнародної Асоціації Сомельє.

 

 

 © Усі права захищені. Асоціація підприємств скляної промисловості “Скло України“. http://www.sklo.kiev.ua/?mid=11&action=news_detail&new_id=1593