Saint-Gobain інвестує 25 мільйонів євро в розширення виробництва листового скла
24-10-2018

Французька компанія Saint-Gobain (Сент-Гобен) вирішила інвестувати 25 мільйонів євро протягом наступних двох років в розширення свого заводу в Пізі (найстаріший в Італії, заснований в 1889 році).

Метою такого чималого інвестування є зміцнення позицій компанії на світовому ринку листового скла.

Завод в Пізі має інтегровану виробничу систему, яка включає в себе піч для виробництва флоат-скла, лінію для нанесення покриттів, яка дозволяє здійснення подальшої переробки базового скла в високопродуктивні продукти, а також дві технологічні установки для виготовлення дзеркал і ламінованого безпечного скла.Насправді, це є найбільш передове виробництво в Європі, що тепер тепер буде ще й підсилено.

Президент і керуючий директор Середземноморської делегації Джанні Скотті (Gianni Scotti) розповів: «Це найбільший інвестиційний проект серед тих, які були впроваджені на наших європейських заводах, що є частиною стратегії  утримання лідируючих позицій на тлі все більш конкурентного ринку. Інвестиції будуть використані для досягнення двох цілей: перш за все, щоб зробити завод в Пізі ще більш конкурентоспроможним завдяки розширенню виробничих ліній з використанням більш досконалих технологій, тим самим підвищивши енергоефективність і скоротивши викиди в атмосферу для загальної екологічної стійкості ».

Станом на сьогодні Saint-Gobain присутній в 67 країнах, компанія є роботодавцем для 179 000 співробітників по всьому світу, 2100 осіб - в Італії. Підрозділ Saint-Gobain Glass - одне з численних напрямів роботи компанії, продуктовий портфель якого включає в себе пласке скло для житлового будівництва, третинного сектору, архітектурних та інтер'єрних додатків. У 2017 році сумарний оборот компанії склав 40,8 мільярдів євро.© Усі права захищені. Асоціація підприємств скляної промисловості “Скло України“. http://www.sklo.kiev.ua/?mid=11&action=news_detail&new_id=1603