Костопільський склозавод на Рівненщині увійшов в топ-5 найкращих
26-11-2018

ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» входить до п’ятірки провідних виробників склотари і впевнено утримує свою частку на ринку України та поступово нарощує свій експортний потенціал.

За словами керівника підприємства Сергій Кучерук, частка експорту в загальній сумі реалізації становить майже 50 відсотків.

Найбільше експортується продукція у Польщу, Угорщину, Білорусь та Словаччина.

У 2018 році підприємство вийшло на ринки Іспанії, Туреччини, Америки та Узбекистану, очікуваний обсяг реалізації склотари в цьому році становить 680 мільйонів гривень без ПДВ, що на 24 відсотки більше у порівнянні з попереднім роком.

Під час урочистостей 38 кращих працівників за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток підприємства та з нагоди відзначення професійного свята нагороджено Почесними знаками АПСП «Скло України», Почесними грамотами Рівненської обласної ради, Костопільської районної державної адміністрації та Костопільської районної ради, міської ради, ПрАТ «Костопільський завод скловиробів».© Усі права захищені. Асоціація підприємств скляної промисловості “Скло України“. http://www.sklo.kiev.ua/?mid=11&action=news_detail&new_id=1613