Фабрика ялинкових прикрас у Клавдієво -Тарасове запрошує на ексурсію!
10-12-2018

Історія підприємства

Фабрика ялинкових іграшок почала працювати у 1948 році. Проте спочатку тут обробляли скло для медичних потреб, а згодом маленьке підприємство стало одним із найбільших підприємств Східної Європи, де виготовляють новорічні прикраси. От уже більше 70 років фабрика ялинкових іграшок дарує новорічну казку для різних поколінь дітей та дорослих.

У 2012 році керівництво фабрики розпочало поетапну реставрацію підприємства. Оновлення зазнав і асортимент. Стандарти якості також переглянули, тож прикраси з фабрики ялинкових іграшок тепер можуть конкурувати з продукцією європейських підприємств.

Екскурсії, майстер-класи з виготовлення ялинкових прикрас уже стали доброю традицією для Клавдієвської фабрики ялинкових прикрас

Під час екскурсії ви обовязково відвідаєте:

Склодувний цех

Тут збережені стародавнє ремесло і традиції. Ви отримаєте унікальну можливість ознайомитися з технологією виготовлення прикрас, якою володіють представники рідкісної професії – склодуви. Вогонь, скло, повітря, талант і хист майстра – ось так народжуються скляні шедеври.

Цех сріблення та фарбування

Особливий етап створення ялинкових прикрас – сріблення. Майстри цього цеху покривають прозору скляну кульку спеціальним розчином, і вона перетворюється на срібну або дзеркальну. А для того, щоб прикраса набула потрібного кольору, її занурюють у ємність з фарбою, а потім підсушують у спеціальному барабані.

Майстерня художників

Тепло, тепліше, дуже гаряче! У майстерні художників ви відчуєте неймовірну концентрацію креативу. Понад 20 митців розписують ялинкові прикраси різних форм та розмірів, у різних стилях та техніках, із різноманітними сюжетами та мотивами. Тут майорять усі барви веселок, переливаються блискітки й вражають фактури. У кожного митця свій почерк, свій стиль, свої секрети і свій погляд на світ.

Музей ялинкових прикрас

Традиція прикрашати ялику не лише зберігає свою популярність, а й щороку збирає усе більше прихильників. Тому ялинкові іграшки нині створюють навіть провідні модні будинки. Та й перелік матеріалів для виготовлення прикрас істотно розширився:  тепер їх роблять не тільки із скла, а й з дорогоцінних металів, каменів, кришталю та порцеляни.

У музеї ялинкових прикрас зібрана колекція з-понад  100 експонатів. Деякі з них унікальні та надзвичайно коштовні. Це прикраси із Франції, Італії, Польщі та США. Серед них вироби Фаберже і Сваровскі, іграшки з венеціанського (муранського) скла, у вигляді героїв Діснею, ретро-автомобілів та історичних постатей.

Ще в одній залі Музею представлена колекція ялинкових прикрас із репродукціями шедеврів світової образотворчої класики: творів Ван Гога, густава Клімта, Сандро Ботічеллі, клода Моне та інших. Експозиція налічує понад 30 робіт, які виконали майстри Фабрики. Створення таких прикрас – надзвичайно клопітка та тривала робота. Ви зможете порівняти оригінал із зображенням на кульці.

Казкове містечко в мініатюрі

У цій залі представлені колекції Lemax “Christmas village” – тисячі дрібних деталей створюють казкове різдвяне містечко в мініатюрі.  Залізниця з потягами, школа, фабрики, церква, літаки і каруселі, замки з вежами, безліч будівель, машин та звірів, різдвяні ярмарки, і звичайно, мешканці самого містечка, що поспішають у справах під святкові мелодії новорічних пісень.

Чарівний ліс

Поринути в реальність, яка існує лише в казках, стати їх частиною – це неймовірне відчуття. Ви зможете помандрувати чарівним лісом та познайомитися з його мешканцями. Фантастичного ефекту. Вдається досягти завдяки умілому використанню світла і звіку та відео проекції.

Пошта діда Мороза

Тут буде нагода придбати сувенірну листівку, надіслати листа до Резиденції діда Мороза, а також сфотографуватися на згадку.

Фірмовий магазин ялинкових прикрас

Найкращі ціни, висока якість та широкий асортимент потішать кожного покупця!

Тривалість екскурсійної програми 30-40 хвилин.

Майстер-клас із художнього розпису ялинкової прикраси

Захід проводить досвідчений художник, який допоміжна Вам опанувати одразу дві техніки розпису.

Для роботи учасник отримає скляну кульку діаметром 80 мм із заздалегідь нанесеним контуром малюнка, а також усі необхідні матеріали, інструменти та фарби.

Прикрасу можна буде красиво запакувати, а також оформити святковим написом: нанести побажання, ім’я людини, якій адресований цей подарунок, чи навіть написати свою мрію..

Тривалість майстер-класу: 30-40 хвилин.

Новорічний настрій та незабутні враження чекають на вас!

Телефони екскурсійного відділу:

067 407 57 00

073 058 04 44

Київська область, смт. Клавдієво - Тарасове, вул. Успенська, 1© Усі права захищені. Асоціація підприємств скляної промисловості “Скло України“. http://www.sklo.kiev.ua/?mid=11&action=news_detail&new_id=1614