Підвищення кваліфікації кадрів у групі компаній Ветропак
18-01-2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Той, хто припиняє розвиватися, перестає бути хорошим.

Ця цитата австрійської письменниці Марі фон Ебнер-Ешенбах чудово характеризує корпоративну філософію групи компаній Ветропак.

Співробітники з гарною фаховою підготовкою та мотивацією, а також сучасне виробництво – це важливі наріжні камені задоволеності клієнтів.

Промислове виробництво скла потребує широких технічних знань, котрі, як правило, можна отримати тільки завдяки багатому практичному досвіду. Вимоги до спеціалістів щодня зростають, технології змініються,  у професійному плані надзвичайно важливо тримати руку на пульсі.  Саме тому у містечку Пьохларн (Австрія) вже майже рік функціонує корпоративний навчальний центр для співробітників групи компаній Ветропак.

Щоб належати до числа кращих, необхідно мати можливість розраховувати на високопрофесійних співробітників у всіх напрямах діяльності. Тому підготовку та підвищення кваліфікації кадрів компанія Ветропак розглядає як ключові елементи обслуговування клієнтів.

У навчальному центрі Ветропак майбутніх технологів виробництва склотари ознайомлюють з усіма технологічними етапами виробництва скла - від машинобудування й автоматизованих систем управління до виробництва готових скляних ємностей.

Навчання заплановане на термін у три роки, після чого працівники групи компаній Ветропак вже самі контролюватимуть, керуватимуть та покращуватимуть виробничі процеси виробництва склотари.

Інші новини компанії читайте у новому випуску Vetrotime© Усі права захищені. Асоціація підприємств скляної промисловості “Скло України“. http://www.sklo.kiev.ua/?mid=11&action=news_detail&new_id=1623