Чергова нагорода «Золотий ключ» у колекції Vetropack Стража
12-08-2019

Нагороду отримала Ясна Івич, начальник відділу експорту Vetropack Стража.

У червні було визначено найкращих хорватських експортерів, а підрозділ Vetropack Стража здобув почесну нагороду «Золотий ключ» як найкращий експортер до Італії.

Асоціація хорватських експортерів представляє компанії та організації, котрі просувають інтереси хорватської експортної промисловості. Під час щорічної конференції найбільш успішні хорватські експортери нагороджуються традиційною нагородою «Золотий ключ». Vetropack Стража було номіновано одразу на два ринки: сербський і італійський. Тривалу та успішну роботу Vetropack Стража на італійському ринку підтвердив статус компанії в якості кращого експортера цього регіону.

В 2018 році Vetropack Стража експортували 73% свого річного виробництва в сусідні країни і Західну Європу. За останні десять років єдиний хорватський виробник склотари був неодноразово відзначений кількома нагородами «Золотий ключ» як кращий експортер до Сербії, Словенії та Італії, тим самим підкресливши свою репутацію успішної та орієнтованої на експорт компанії. Vetropack Стража поставляє на італійський ринок здебільшого склотару для вина та мінеральної води, а також виробляє пляшки для популярного напою Schweppes.

Джерело: Ветропак Гостомельський склозавод 

 © Усі права захищені. Асоціація підприємств скляної промисловості “Скло України“. http://www.sklo.kiev.ua/?mid=11&action=news_detail&new_id=1653