Вітаємо ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» із 19-ю річницею!
21-08-2019

ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» входить у першу п’ятірку вітчизняних скловиробників.  За 19 років своєї роботи костопільськими склоробами пройдено складний динамічний шлях здобуття провідних лідируючих позицій серед підприємств галузі.

За роки роботи підприємство освоїло випуск близько 400 видів різноманітної склотари, в тому числі для таких відомих торгових марок як «Немірофф», «Хортиця», «Прайм», «Хлібний Дар», «Закарпатський», «Болград», «Pepsi -Cola», а  також  «Юрія -Фарм» та інших.

Скляні пляшки постачають майже всім лікеро-горілчаним заводам та компаніям, розташованим у радіусі 500 кілометрів від Костополя. Продукцію костопільчан охоче купують в Угорщині, Словаччині, Польщі, Німеччині, Латвії, Литві, Болгарії, Іспанії, Молдові, Білорусі, Азербайджані, Туркменістані та інших країнах.  Серед постійних покупців – дві провідні європейські компанії – СЕDС International Spolka z.o.o. та Stock Polska sp. z.o.o., що знаходяться на території Польщі.

            Завдяки інвестиціям ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» наростив обсяги продажу склотари на експорт, частка якого в діяльності підприємства у 2018 році склала – 58%.

Запроваджуючи нові технології, нові підходи до вирішення проблем якості і безпеки виробництва продукції, нові принципи управління виробничими  процесами, встановлюючи сучасне обладнання та технології від провідних компаній на ринку скляної тари, підприємство максимально забезпечує споживачів високоякісною та безпечною, екологічно чистою продукцією, що відповідає європейським стандартам якості.

Сьогодні Костопільський завод скловиробів є високотехнологічним підприємством з сертифікатом на відповідність на відповідності стандартам ДСТУ ІСО 9001,  сертифікатом на відповідність вимогам Міжнародного стандарту Британського консорціуму роздрібної торгівлі для упаковки та пакувальних матеріалів BRC/ІоР Glohal Standart for Packaging and Packaging Materials, який дає можливість підвищити конкурентоздатність на ринку Європи.

Завод забезпечує постійне підвищення добробуту своїх працівників, яких є більше 400 осіб та робить неабиякий вклад в розвиток економіки країни - у 2018 році підприємством було сплачено податків на 52,8 млн гривень.© Усі права захищені. Асоціація підприємств скляної промисловості “Скло України“. http://www.sklo.kiev.ua/?mid=11&action=news_detail&new_id=1660