ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» зустрів своє 19-річчя у чудовій формі!
22-08-2019

Гортаючи сторінки історії Костопільського склозаводу, дивуєшся, наскільки тернистим і водночас зоряним був його шлях у різні періоди свого існування.

Становлення ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» прийшлося на нульові роки, після досить складних 90-х.

Завод розвивався гідно зустрічаючи кризи двохтисячних та початок війни у 2014 році, коли Україна втратила Крим, а разом з ним і єдиний содовий завод.

Але не згасав вогонь в печах ПрАт «Костопільський завод скловиробів», не закривалися цехи.

Підприємтсво завжди гідно відповідало на виклики часу, розвивалося та із року в рік ставало тільки краще.

Завод вистояв завдяки згуртованому колективу і продуманій стратегії розвитку.

ЗАВОД – це передусім люди!

Щоденно через «вертушку» заводу проходять щонайменше 412 працівників.

Особлива гордість підприємства – це трудові династії. На Костопільському склозаводі їх 4: Кучеруки, Лабенські, Сеймівські та Семенюки.

Читайте також: Сила Роду та Скла. Робочі династії скловиробників.

Це люди, які зберігали рідний завод навіть у найважчі часи.

На святкуванні 19-річчя Костопільського склозаводу почесними грамотами, відзнаками і цінними подарунками було нагороджено найкращих працівників підприємства.

Голова Ради Федерації роботодавців України та Президент АПСП «Скло України» Дмитро Олійник вручив почесні грамоти Федерації роботодавців України за вагомий внесок у становлення та розвиток підприємства, забезпечення виробництва висококваліфікованими кадрами:

Почесні грамоти АПСП «Скло України» за вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток скловиробництва отримали:

Почесний знак АПСП «Скло України» «Найкращий скловиробник» отримав Юськов Василь Андрійович – начальник лабораторії КВПіА ПрАТ «Костопільський завод скловиробів».

Велика шана людям, які стояли біля витоків костопільського гутництва, забезпечували його становлення і розвиток,  піднесли і тримають його на європейському рівні.

Сьогодні 70 % співробіників  – це люди молодого віку. Підприємство дбає про кар'єрний ріст і подальший розвиток кадрів.

За роки роботи підприємство освоїло випуск близько 400 видів різноманітної склотари. Продукцію костопільчан охоче купують в Угорщині, Словаччині, Польщі, Німеччині, Латвії, Литві, Болгарії, Іспанії, Молдові, Білорусі, Азербайджані, Туркменістані та інших країнах.  Серед постійних покупців – дві провідні європейські компанії – СЕDС International Spolka z.o.o. та Stock Polska sp. z.o.o., що знаходяться на території Польщі.

Голова правління ПрАТ "КЗС"  Кучерук Сергій Анатолійович  подякував працівникам склозаводу  за сумлінну працю, високу професійну майстерність та побажав кожному працівникові щастя, добробуту і плідної роботи заради процвітання підприємства.

 

                                                  © Усі права захищені. Асоціація підприємств скляної промисловості “Скло України“. http://www.sklo.kiev.ua/?mid=11&action=news_detail&new_id=1661