Пивна скляна пляшка поза модою і часом
04-05-2020

Скляна пляшка - один з найкорисніших винаходів людства. Вона рятуює в найскладніших ситуаціях,  і є найпростішим, гігієнічним, екологічним та естетичним контейнером для зберігання харчових продуктів.

У скляний посуд можна покласти що завгодно і за допомогою герметичного закупорювання та температурного впливу цінні властивості продуктів зберігаються протягом тривалого строку. Навряд чи який-небудь інший природний або синтетичний матеріал для виробництва контейнерів та посуду може похвалитися такою кількістю позитивних і функціональних якостей. Скляний посуд застосовується практично в усіх сферам людської діяльності, але особливо велику роль відіграє  у харчовій промисловості, зокрема у виробництві напоїв.

Скляна тара допомагає зберегти всі властивості продукту в незмінному вигляді тривалий час, а також дозволяє транспортувати їх на далекі відстані без втрат в якості. Саме тому пивовари усього світу надають перевагу склу.

Що стосується кольору пивної пляшки, існують безбарвні, з зеленим або блакитним відтінком, темно-зелені і червоно-коричневі пляшки. Найкраще пиво зберігає свої властивості в пляшках з темного скла (червоно-коричнева склотара), так як в ній продукт найменше страждає від фотостаріння.

Що стосується форми пляшок, то сучасний асортимент обмежується лише фантазією виробників. Сучасні пивні пляшки відрізняються більш витонченим і елегантним дизайном, що дуже важливо для маркетингового аспекту. Упаковане в красиву тару пиво викликає більший споживчий інтерес. Найбільшого поширення набула склопляшка типу NRW (Nord-Rhein-Westfalie) або європляшки. Вона має подовжене вузьке горлечко і більш презентабельний вигляд.

Багато що змінилося з моменту винаходу першої пивної пляшки, однак і до цього дня скляна тара для пива є найбільш затребуваною. Даний атрибут пивоваріння змінює колір і форму, набуває фірмові гравіювання і логотипи, але факт залишається фактом: скляна пивна пляшка є найкращим способом упаковки улюбленого пінного напою.© Усі права захищені. Асоціація підприємств скляної промисловості “Скло України“. http://www.sklo.kiev.ua/?mid=11&action=news_detail&new_id=1707