Без декорації немає колаборації!
21-07-2020

"Моршинська" – природний «діамант» українських Карпат, улюблена вода українців

"ДАНКО ДЕКОР" взяла участь в спільному проекті компанії IDS Borjomi Україна і відомого українського дизайнера одягу, засновника лейбла POUSTOVIT Лілії Пустовіт.

Скляні пляшки для лімітованої партії Spring Collection мінеральної води «Моршинська» були прикрашені фірмовими принтами бренду Poustovit, надрукованими на заводі харківської компанії «ДАНКО ДЕКОР»!

Досвід першої колаборації виявився настільки успішним, що на наступний рік IDS Borjomi Україна випустила на ринок нову серію «Моршинська. Голос води» для роботи над якою були запрошені відомі українські музиканти:The Maneken, Onuka, Dakha Brakha, Katya Chilly.

Ну, а декорацію скляних пляшок, вже за традицією, довірили "ДАНКО ДЕКОР"!

Проект «Моршинська. Голос води» завоював 23 нагороди на різних конкурсах і фестивалях! Звичайно, основна заслуга в цьому належить креативній команді компанії IDS Borjomi Україна і великій групі талановитих музикантів і композиторів.

За виготовлення пляшок для "Моршинської" відповідає склозавод в Гостомелі.

"Моршинська Преміум" доступна у трьох розмірах: 0,33, 0,5 та 0,75 літри. Виразні елегантні лінії та видовжене горло, що плавно переходить в корпус, створюють абсолютно гармонійний зовнішній вигляд безкольорової скляної пляшки. Вона доповнена зеленими або червоними гвинтовими кришечками, котрі демонструють відповідність газованій та негазованій воді." - йдеться на сайті виробника склотари.

 © Усі права захищені. Асоціація підприємств скляної промисловості “Скло України“. http://www.sklo.kiev.ua/?mid=11&action=news_detail&new_id=1714