Костопільський завод скловиробів вимагає ухвалити законопроєкт №3739 щодо локалізації виробництва при публічних закупівлях
16-09-2020

Працівники Костопільського заводу скловиробів підписали Звернення до Президента України Володимира Зеленського, Голови ВРУ Дмитра Разумкова та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Вони вимагають:

Для перегляду відео натисніть:

За попередніми оцінками близько 100 компаній в Україні працюють у підгалузях, на які проектом закону № 3739 передбачено застосування поняття локалізації.

Кожна із цих компаній має від 30 до 100 суміжних підприємств.

Таким чином буде залучено біля 4000 компаній в Україні, що дозволить створити до 100 тисяч нових робочих місць. А це додаткові надходження до бюджетів різних рівнів, соціальних фондів, зниження трудової міграції.

Костопіль завжди був лідером соціально-економічного розвитку не тільки Рівненщини, а й усієї країни з високим ступенем привабливості для іноземних інвесторів.

Сьогодні Костопільський завод скловиробів вимагає ухвалити законопроєкт №3739 щодо локалізації виробництва при публічних закупівлях та прийняти постанову Уряду відносно закупівель галузі машинобудування з підтвердженим рівнем локалізації!© Усі права захищені. Асоціація підприємств скляної промисловості “Скло України“. http://www.sklo.kiev.ua/?mid=11&action=news_detail&new_id=1721