Не пропустіть GLASSTEC ВІРТУАЛ
02-10-2020

Три дні, з 20 по 22 жовтня 2020 року, виставка Glasstec буде проходити в новому цифровому інтерактивному форматі.

ВІРТУАЛЬНИЙ Демонстраційний зал / Showroom glasstec стане найважливішою точкою контакту для потенційних клієнтів та осіб, які приймають рішення в скляній галузі.

Тут будуть представлені понад 750 експонентів зі своїми продуктами, рішеннями і додатками.

Web Sessions / Веб-сесії учасників виставки

Одним з яскравих моментів серед пропозицій є веб-сесії учасників виставки. Інтерактивний формат дозволяє не тільки представляти продукти та інновації, а й обмінюватися інформацією з клієнтами незалежно від місця розташування і в режимі реального часу.

Після успішної реєстрації на обрану веб-сесію учасники отримають по електронній пошті посилання на відповідні сесії із зазначенням часу і дати.

Програма конференц-залу / Conference Area glasstec

Під час заходу всі учасники Glasstec VIRTUAL отримають безкоштовний доступ до триденної програми конференції з лекціями експертів, присвяченими глобальним тенденціям, таким як захист клімату, ефективність використання ресурсів, урбанізація, додана вартість і тд.

Конференція glasstec структурована за сегментами:

Під час конференції міжнародна експертна аудиторія зможе дізнатися про останні події та тенденції в світовій скляної промисловості і поспілкуватися зі спікерами в прямому ефірі з будь-якої точки світу.

Перші два дні конференції завершаться «Самітом скляної Асоціацій», організованим галузевим журналом Glass Worldwide.

Реєстрація на glasstec VIRTUAL:

https://virtual.glasstec-online.com/en/Exhibition_Space/interactive_Web_Sessions/interactive_Web_Sessions

 © Усі права захищені. Асоціація підприємств скляної промисловості “Скло України“. http://www.sklo.kiev.ua/?mid=11&action=news_detail&new_id=1723