Вітаємо учасників і переможців щорічної Премії професора Андрія Бокотея
06-09-2021

Щороку із захватом і гордістю Україна спостерігає за роботою молодих художників-склярів під керівництвом Академіка Національної академії мистецтв України, народного художника України, професора Андрія Андрійовича Бокотея - піонера міжнародного руху студійного скла в Україні!

Від імені Асоціації підприємств скляної промисловості «СКЛО УКРАЇНИ» вітаємо як переможців, так і всіх учасників Премії!

Молодому поколінню художників-склярів належить зіграти вирішальну роль у розвитку художнього скла в України, стати рушійною силою прогресу.

Кожен із учасників Премії по-своєму унікальний і заслуговує на визнання. Наші митці молоді митці цілеспрямовані, працьовиті, креативні, і ми впевнені, що майбутнє художнього скла України і скловиробництва в цілому в надійних руках.

Наше завдання сьогодні - створити всі можливості, щоб ви могли реалізовувати свою найбільшу мрію і творити свою особисту історію успіху пов’язану із склом - піднести скляне мистецтво України на нові рівні.

Ще раз вітаємо! Бажаємо визнання, віри у себе, затребуваності обраної професії і багато творчих перемог!

 © Усі права захищені. Асоціація підприємств скляної промисловості “Скло України“. http://www.sklo.kiev.ua/?mid=11&action=news_detail&new_id=1760