Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

Застосування скла
На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Транспорт
usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Транспорт

      Скло є невід'ємною складовою транспортної промисловості. Ці дві галузі тісно співіснують вже протягом багатьох років.

Наприклад, при склінні автомобілів, окрім звичайного прозорого скла,  також використовують і різні види спеціального скла. Це скло по функціональному призначенню можна розділити на декілька груп: 

 • захисні (кулестійкі, вибухобезпечні); 

 • скло з виборчим спектром пропускання; 

 • шумозахисні; 

 • склопакети.

     Крім різного виду скла в автомобілях також використовують і склопакети. Склопакети є об'ємними виробами, що складаються з двох або трьох плоских листів скла, сполучених між собою по контуру за допомогою дистанційних елементів і герметиків, створюючих герметично замкнутий простір (камери), заповнений газом. Застосування склопакетів дозволяє понизити втрати тепла з салону автомобіля та поліпшити звукоізоляцію.

     На Україні виготовленням склопродукції для транспорту займаються ЗАТ "Лисичанський склозавод "Пролетарій", фірма "Лоск", ТОВ "СНОК ЛТД".

     ЗАТ "Лисичанський склозавод "Пролетарій" є єдиним підприємством в Україні з виробництва високоякісного листового полірованого скла та виробів з нього.

     На підприємстві було успішно проведено реконструкцію технологічної лінії виробництва листового скла в цеху №4, що збільшило загальний випуск високоякісного листового скла та обсяг його поставок на внутрішні і зовнішні ринки.

      Завод займається виробленням скла тонованого, флоат-скла, скла загартованого термостійкого та багато інших видів скла.

      Споживачами виробів заводу є виробники автомобілів (вантажних та легкових), автобусів, сільськогосподарських машин, тепловозів, підприємства будіндустрії та ін.

      Автомобільне загартоване скло сертифіковано за міжнародним стандартом у відповідності з правилом ЄЕК ООН №43. На підприємствідіє сертифікат системи управління якістю "ІSO 9001 - 2000".

     ЗАТ "Лисичанський склозавод "Пролетарій" за випуск високоякісної продукції, впровадження у виробництво сучасних передових технологій  має низку відзнак та нагород.

      Харківську виробничо-комерційну  фірму "Лоск" називають справжньою імперією скла та дзеркал і недаремно, бо це сучасне підприємство, що динамічно розвивається, має 7000 м2 власних виробничих площ, де розташоване сучасне устаткування з обробки скла.

     Фірма "лоск" виготовляє склопакети: прості, газанаповнені, з використанням низькоемісійного скла. А з 2007 року у склопакетах вже використовується низькоемесійне скло власного гартування.

     Виготовляють броньоване скло, товщина якого, коливається від 19 до 60 мм. і яке за найменшої товщини  витримує удар кулі і надійно захищає різні об'єкти : банки, спецустанови, автомобілі, приватні володіння, випускають автомобільне скло для будь-яких видів автотранспорту. 

      Якість продукції виробничо-комерційної фірми "Лоск" завірено сертифікатами державних та європейських стандартів. Для забезпечення високої якості готової продукції на підприємстві розроблено і впроваджено систему управління якістю. Цьому сприяють і партнери компанії, які постачають лише якісну сировину та комплектуючі.

      ТОВ "СНОК ЛТД"  - одна з найбільших в Україні  компаній із гартування та обробки скла, виробництва ламінованого і гутного скла та склопакетів.

      На сьогодні компанія забеспечена сучасним високотехнологічним устаткуванням провідних світових виробників, яке дає можливість здійснювати широкий спектр послуг з обробки скла. На підприємстві встановлені автоматизований стіл для різаня скла з комп'ютерною оптимізацією, устаткування для виготовлення молірованого і ламінованого скла, піч для гарту плоского і гнутого скла, лінія зі збірки склопакетів, універсальний центр для обробки скла.

     "СНОК ЛТ" виготовляє ударостійке скло класів СЗУ-02, СЗУ-2, бронескло класів СЗП-1, СЗП-2, СЗП-3, СЗП-4, склопакети одно- і двокамерні, плоскі, гнуті.

      Вся продукція підприємства сертифікована.

Версія для друку