Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

Застосування скла
На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Медицина
usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Медицина

      Українська скляна промисловість спеціалізується на виробництві продукції  медичного призначення зі скла, переважно ампул і флаконів для фармацевтичних підприємств України, Країн СНД та Європи. ВАТ "Полтавський завод медичного скла". Житомирський завод "Біомедскло" та ВАТ "Мар'янівський склозавод" - є предствниками вітчизняного ринку скляних пляшок для крові, лікарських засобів, трансуфузійних та інфузійних препаратів, флаконів для пеніціліну та інсуліну тощо. Проведення реконструкцій підприємств дає можливіть збільшити обсяги випуску склопродукції та підвищити її якість, тому вироби підприємств користуються великим попитом та стали на рівень кращих підприємств європейського рфвня по виробництву склопродукції як по якості, так і по кількості. В зв'язку з тим, що основна спеціалізація пдіприємств - виробництво продукції медичного призначення, вся продукція виробляється із медичного скла марки МТО. Така продукція, вироблена із даної марки  скла, тому має перевагу перед тарним склом по хімісній якості, термостійкості, відрізняється прозорістю і білизною скла, і відповідно високою якістю  скловиробів.

      ВАТ "Полтавський завод медичного скла" - сучасне підприємство з високотехнологічним виробництвом медичного скла маркі УСП-1 першого гидролітічеського класу  физико-хімічні властивості якого, кращі за вітчизняні аналоги, спеціалізується на виробництві склотрубки і виробів із неї: ампул медичних ін'єкційних, спарених і вакуумного наповнення; флаконів для антибіотиків і інсулінових; посуди мірної лабораторної.

      ВАТ "ПЗМС" має 16 тис. м2 виробничих площ, потужність по виробництву ампул - 900 млн. штук в рік, чисельність персоналу - 690 чоловік. Колектив накопичив багатий досвід по виробництву спеціальних медичних засобів вимірювань. У ампули заводу проводять розлив лікарських препаратів фармацевтичні заводи України, Росії, Молдови, Вірменії і країн Балтії.

      Був проведений капітальний ремонт скловарної печі, що збільшило продуктивність печі до 360 т склотрубки в місяць. Проведена і успішно завершена реконструкція другої електричної скловарної печі з виходом готової продукції 150 т склотрубки в місяць (5 т за добу). Введення в експлуатацію 2-ої скловарної печі дало можливість проводити склотрубки на 50% більше. На заводі застосовуються найпрогресивніші технологічні процеси, що дозволяють отримати медичне скло, яке відповідає по физико-хімічних властивостях вимогам міжнародних стандартів. Всі процеси варива і витяжки склотрубки автоматизовані і компьютерізіровани. Раськалібровка склотрубки по зовнішньому діаметру здійснюється лазерним пристроєм. Все це виключає механічні забруднення на внутрішній поверхні склотрубки. Скло і вироби з нього сертифіковані. ВАТ "ПЗМС" веде підготовчі роботи по атестації виробництва тари по GMP. У вересні 2002 р. ВАТ "ПЗМС" був вручений міжнародний сертифікат відповідності системи менеджменту якості вимогам DIN EN ISO 9001:2000.

      Завод компанії ТОВ "Біомедскло", завдяки своїм потужностям, займає вагомий сегмент ринку України в галузі медичного скла й утримує стабільні позиції на ринкусклотари. Асортимент представлений стандартною та ексклюзивною склотарою для фармацевтичної промисловості, алкогольної табіологічної. Дві печі, що спроектовані за найсучаснішою технологією скловаріння, і шість машиноліній, пордуктивність яких становить близько 250 млн. пляшок за рік. Покупцями продукції є провідні підприємства медичної промисловості, а також багато інших компаній України, Росії, Білорусі, казахстану, Вірменії, Азербайджану і Молдови.

       ВАТ "Мар'янівький склозавод" - це високорозвинене виробництво, яке відповідає сучасним вимогам за рівнем якості продукції, підготовки виробництва, організації підготовки кадрів та охорони праці. Продукція склозаводу відома в країнах близького і далекого зарубіжжя завдяки прямимпоставкам склопосуду та медичних препаратів у посуді, виробленому на заводі. Підвищення рівня автоматизації виробничих процесів, впровадження сучасних високопродуктивних та енергозберігаючих  технологій дали змогу значно збільшити виробництво склопосуду. Орієнтація на виконання вимог споживачів, впровадження стандартів системи управління якістю дала можливість завоювати довіру і стати основним постачальником для лідерів фармацевтичної промисловості України. Продукцію підприємства відзначено нагородами  та відзнаками, останні з яких: "100 кращих товарів", "Лідер пакування в Україні".

Версія для друку