Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Архів новин


Попередній місяць
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
1 · 2 · 3

Екслюзивно та досконало: скляні меблі сьогодення

24-05-2018

У сучасних тенденціях дизайну прослідковується тяжіння до мінімалізму з чіткими лініями. Воно стає дедалі популярнішим у оформленні інтер’єру, створенні меблів та декору. Основні особливості скляних меблів -  стильний лаконічний дизайн та функціональність. Завдяки ним скляні меблі такі популярні у наш час.

 >>>

Життя - одне, щоб жити! Відвідайте скляний майданчик "Крок до безодні" у французьких Альпах

22-05-2018

«Крок до безодні» - повністю прозорий скляний куб, зроблений з тришарового загартованого скла і може витримати вітер силою понад 220 км/год і температуру до 60 градусів (і плюсову, і з мінусову). Стіни оглядового майданчика зроблені з 12-міліметрового скла. Крок на підлогу атракціону більше нагадує крок у прірву. Увійти у скляну будівлю можна тільки в повстяних тапочках, які видають на вході (щоб не пошкодити прозору поверхню куба).

 >>>

«Комплекс Інвестмент Менеджмент» - виготовлення індивідуальної скляної тари

18-05-2018

ТОВ «Комплекс Інвестмент Менеджмент» (ТОВ «КІМ») – це підприємство із розбудованою мережею дистрибуції в усіх найбільших торгових мережах України. Компанія заснована у 2009 році професійними склоробами, є офіційним дилером продукції Vetropack, NEW GLASS та володіє власними ТМ «EverGlass» та ТМ «Everplast».

 >>>

GarbageMan перевертає світ упаковки з ніг на голову

17-05-2018

До уваги усіх виробників упаковки і не тільки. Тих, хто йде з часом в ногу та не боїться сміливих рішень. «Скло України» пропонує ознайомитися із Революційно-інноваційним екологічним бізнес-проектом із вирішення проблеми сміття.

 >>>

Малинівський склозавод про свою історію та неабиякі плани на майбутнє

15-05-2018

Із кожним роком Малинівський склозавод набирає обертів. У грудні 2007 року тут закипіла робота із виготовлення скляних пляшок, а сьогодні перелічити кількість видів тари, що випускає склозавод неможливо. За добу підприємство виготовляє 240 тонн скляної маси.

 >>>

Із історії пивних пляшок

11-05-2018

Будь-яка розмова про німецьке пиво зазвичай починається згадкою  «Закону про чистоту пива», який було прийнято у 1516 році Вільгельмом IV, герцогом Баварії. Зазвичай на нього посилаються, щоб довести надзвичайно високу якість німецького пива, але, насправді, це був закон епохи Ренесансу, який затверджував об’єм тари - «баварський масс», як міру оплати у вигляді пива для найманих солдат. 

 >>>

Будівельна компанія «АЛТА Україна - лідер проектування, будівництва та ремонту скловарних печей

10-05-2018

ТОВ «Будівельна компанія «АЛТА Україна» спеціалізується на ремонті та будівництві усіх видів скляних печей, надає своїм клієнтам послуги з монтажу, демонтажу, реконструкції та наплавленні вогнетривких структур, металоконструкцій печей та оснащення, зливу скломаси, охолодження та попереднього розігріву печі. З 1989 по 2018 рік «АЛТА Україна» здійснило роботи з будівництва та реконструкції скловарних печей на 24 українських підприємствах та 18 російських.

 >>>

Історія скла у ювелірному мистецтві

07-05-2018

З давніх давен скло використовували для імітації каміння. У другій половині XVIII – на початку XIX цікавість до античності стало загальною модою, і одним із найбільш затребуваних сувенірів з Італії стали камеї. Звісно античного різного каміння на усіх не вистачало і воно було досить коштовним. Тому масове виробництво було налагоджене із скла.

 >>>

У США прощаються з надувними кульками, а у Великій Британії забороняють пластикові вушні палички

07-05-2018

Уже в трьох американських містах влада прийняла рішення попрощатися з повітряними кульками назавжди, оскільки вони наносять величезну шкоду навколишньому середовищу, зокрема дикій природі. Щодо Великої Британії, то незабаром там заоронять продаж пластикових соломинок, мішалок для напоїв та вушних паличок. 

 >>>

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі розглянула вимогу ПрАТ«Мар’янівський склозавод»

06-05-2018

Повідомлення про порушення та проведення перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну скляної тари медичного призначення місткістю до 0,15 л походженням із Російської Федерації у зв’язку із закінченням строку їх застосування

 >>>

Екслюзивна склотара родом із Одеси

06-05-2018

«ІЛОНА-ЛТД» - підприємство, що виготовляє ексклюзивну скляну тару будь-якої складності та конфігурації, в тому числі пляшки з товстим дном, пляшки квадратного й плоского перетину, асиметричні пляшки, пляшки великої ємності (до 5 літрів) та пляшки великих розмірів висотою до 640 мм.

 >>>

Особливості ринку мінеральної води в Україні та світі

03-05-2018

Культура споживання мінеральної води в Україні розвивається, проте рівень споживання води все ще залишається на низькому рівні, в порівнянні з іншими європейськими країнами. В останні кілька років під впливом світового тренду здорового способу життя, відзначається стрімкий розвиток, незважаючи на кризові явища в економіці країни. Даний ринок є досить привабливим для інвесторів, але і рівень конкуренції тут гранично високий.

 >>>

Скляні пляшки офіційно на службі у науки

02-05-2018

І це не жарти. Пляшкова пошта віками надійно служить вченим-океанологам, метеорологам, іхтіологам;  її застосовують для спостережень за режимом окремих течій, які безпосередньо впливають на рибопромислове господарство. Пляшкову пошту використовують багато наукових організацій майже всіх країн світу, які мають морське узбережжя. Наприклад, у Монако цим займається Міжнародне гідрографічне бюро. У Шотландії - Морська лабораторія Міжнародного товариства іхтіологів. В колишньому СРСР «пляшкову пошту» розшифровувало Головне управління Гідрометеослужби.

 >>>


1 · 2 · 3