Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Архів новин


Попередній місяць
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
1 · 2 · 3 · 4

Під час засідання Уряду Дмитро Олійник звернувся до прем'єра з приводу надзвичайної ситуації, що склалася на автомобільних пунктах пропуску україно-польського кордону

22-11-2017

Сьогодні, на засіданні Уряду, Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник звернувся від українського бізнесу з приводу надзвичайної ситуації, що склалася зараз на автомобільних пунктах пропуску на україно-польському кордоні.

 >>>

Завод виробив продукції на мільйони

20-11-2017

Одним із лідером скляної промисловості в Україні є «Костопільський завод скловиробів». Цьогоріч підприємство випустило продукції на понад 400 мільйонів гривень. І тепер за обсягами виробництва займає друге місце серед провідних промислових підприємств Костопільського району.

 

 >>>

Привітання до Дня скловиробника Президента АПСП "Скло України" Дмитра Олійника

17-11-2017

Шановні скловиробники! Прийміть сердечні вітання й найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Висловлюю свою повагу та вдячність працівникам скляної промисловості – трудовим колективам, ветеранам галузі та керівникам підприємств, усім, хто присвятив своє життя виробництву скла!  

 >>>

Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем скловиробника

17-11-2017

Дорогі друзі! Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем скловиробника! 

Сьогодні скляна галузь, зокрема виробництво склотари, демонструє стабільну позитивну динаміку. Збільшуються обсяги постачання продукції з українською маркою в країни Європейського Євросоюзу та Азії. Галузь повністю задовольняє потреби українських споживачів.

Такі досягнення є результатом щоденної та кропіткої праці людей, які роблять свій внесок у забезпечення розвитку промислового потенціалу країни. Завдяки значному трудовому досвіду та високому професіоналізму підприємства галузі збільшили обсяги виробництва, урізноманітнили асортимент товарів та поліпшили їх якість. З року в рік українська продукція також впевнено завойовує симпатію на зовнішньому ринку.

Висловлюю вдячність усім працівникам галузі і бажаю міцного здоров’я, професійного зростання та нових трудових звершень!

З повагою

Прем’єр-міністр України                            Володимир Гройсман  

 

 >>>

Кабмін прислухався до експертів ФРУ, а Верховна Рада проголосувала за Закон про протидію тиску на бізнес

16-11-2017

Верховна Рада України ухвалила урядовий законопроект №7275 щодо протидії тиску на бізнес, який вносить зміни до низки законів щодо забезпечення прав учасників кримінального провадження під час досудового розслідування.

 >>>

Голова ФРУ Дмитро Олійник на форумі Level Up Ukraine 2017: від експорту робочої сили до експорту високотехнологічних товарів

16-11-2017

Основним трендом на найближчі роки для України має стати перехід від експорту робочої сили до експорту високотехнологічних товарів та побудови конкурентоспроможної економіки. 

Таким був ключовий меседж, з якого почав свій виступ Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник на бізнес-форумі Level Up Ukraine 2017. 

 >>>

Незвичайна професія: склодув - мистецтво і ремесло

15-11-2017

Існують професії, які століттями, а то і тисячоліттями, не втрачають своєї актуальності. Одна з них - склодув. Історія ремесла почалася в давнину, і до сьогоднішнього дня майстрам вдалося зберегти дивовижну технологію виготовлення скляних виробів практично в первозданному вигляді.

 >>>

50000$ за шматок скла

15-11-2017

Неймовірно красиві, іскристі як діаманти, скульптури зі скла створює каліфорнійський майстер Джек Стормс. Але його твори, на відміну від звичайних скляних виробів, народжуються не у вогні. Стормс обробляє їх холодним способом, за допомогою спеціальних верстатів і власної фізичної сили.

 >>>

Між твердим тілом і рідиною: чому витікає скло

14-11-2017

Щодня бачимо речовину, яка насправді не є ні газоподібною, ні рідкою, ні твердою, хоча з першого погляду відноситься якраз до останньої фази. Це скло. Здається, що воно приймає форму назавжди і більше не змінює її. Однак уважна людина може помітити напливи на старому склі. Виходить, що воно змінює свій стан за умов, далеких від температури плавлення, отже, до твердих тіл його віднести не можна.

 >>>

АПСП «Скло України» відсвяткувала свій 20-річний ювілей!

12-11-2017

АПСП «Скло України» щиро дякує всім учасникам заходу, партнерам, колегам, друзям, усім, хто розділив з нами радість і успіх! Ми вміємо та любимо працювати, та впевнені, що в майбутньому наш колектив буде таким же надійним та дружнім! 

 >>>

Федерація роботодавців України привітала «Скло України» з 20 річчям та нагородила скловиробників медалями «За заслуги»

10-11-2017

За високий професіоналізм, вагомі трудові здобутки, значний особистий внесок в розвиток вітчизняної скляної промисловості ФРУ нагородила почесною відзнакою – медаллю «За заслуги» Кучерука Сергія Анатолійовича – Голову правління ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» та Пургіна Валерія Олексійовича – директора ВТП «Фірма Старт».

 >>>

Нагородження до 20-річчя АПСП "Скло України"

10-11-2017

За високий професіоналізм, вагомі трудові здобутки, значний особистий внесок в розвиток вітчизняної скляної промисловості та з нагоди  20 - річчя  АПСП «Скло України» нагороджуються

 >>>

«СКЛО УКРАЇНИ» святкує 20 річний ювілей!

10-11-2017

Шановні професіонали скляної промисловості - люди, які все життя присвятили розвитку цієї галузі, два десятиліття тому ми з вами об'єдналися в Асоціацію «Скло України» і сьогодні святкуємо свій ювілей!

 >>>

Прес-конференція «Законопроект №4835-д не регулює, а руйнує ринок поводження з побутовими відходами»

08-11-2017

9 листопада 2017 року Верховна Рада планує розглянути у першому читанні законопроект №4835-д про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання використання побутових відходів як альтернативного джерела енергії. На думку суб’єктів господарювання та профільних асоціацій, які працюють у сфері поводження з відходами, цей документ передчасний; більше того, він має корупційні ознаки і є обтяжливим для бізнесу.

 >>>

Щиро вітаємо Президента «Скло України» з Днем народження!

07-11-2017

Шановний Дмитре Миколайовичу! 

Від імені Асоціації Підприємств Скляної Промисловості "Скло України" та усіх скловиробників щиро вітаємо Вас з днем народження! 

Ми щиро захоплюємось Вами як чуйною, життєрадісною та енергійною людиною з надзвичайним почуттям гумору :-) Поважаємо Вас як мудрого керівника за гострий розум, надійність, відданість справі та послідовність!

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами та теплом людських взаємин, а мрії здійснюються та приносять бажану радість!

Нехай Ваші очі завжди посміхаються , а душа буде молодою!

Мира, любові та достатку!

 >>>

Чому скляний посуд з малюнками є небезпечним

06-11-2017

Вчені виявили, що скляний посуд з кольоровими малюнками містить небезпечно високу концентрацію шкідливих для здоров'я людини важких металів - кадмію і свинцю.

 >>>

Панорамне скління стає архітектурним мегатрендом

03-11-2017

Особливою популярністю панорамні вікна користуються у приватному секторі. Причому, до початку 2000-х років площа скління рідко перевищувала 15% зовнішніх стін, а вже за останні десятиліття збільшилася в 2-3 рази. Сучасні технології і дозволяють зводити практично повністю скляні котеджі.

 >>>

Багаторазові скляні пляшки: як відповідальний бізнес Великобританії відмовляється від пластику

02-11-2017

Супермаркети Лондона і Манчестера заявили про готовність постачати англійців безкоштовною водою. Англійці зможуть придбати багаторазові скляні пляшки в даних торгових мережах та безкоштовно наповнювати їх фільтрованою водою. 

 >>>

Величний концепт від литовського дизайнера

01-11-2017

Процес створення включає напівавтоматичне лиття, ручне нанесення золотого покриття у декілька шарів, травлення скла для нанесення логотипу. Пляшка виглядає неначе статуетка. Її упевнено можна ставити на чільне місце.

 >>>


1 · 2 · 3 · 4
                                                                                                                                                                                                               

usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com