Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

«СКЛО УКРАЇНИ» святкує 20 річний ювілей!

10-11-2017
«СКЛО УКРАЇНИ» святкує 20 річний ювілей!

Шановні професіонали скляної промисловості - люди, які все життя присвятили розвитку цієї галузі, два десятиліття тому ми з вами об'єдналися в Асоціацію «Скло України» і сьогодні святкуємо свій ювілей!

За цей час АПСП «Скло України» змогла досягти значних успіхів і об’єднала гігантів скляної промисловості, і тих, кого, так чи інакше об'єднує одна спільна справа - скловиробництво.

За 20 років співпраці ви стали не тільки нашими партнерами, а й колегами та хорошими друзями.

Незважаючи на те, що за світовими мірками вік нашої Асоціації ще невеликий, але і 20 років свідчать про надійність і стійкість компанії. 

Друзі, за свої 20 років ми успішно подолали кілька локальних і світових криз і сьогодні з гордістю заявляємо АПСП «Скло України» відзначає свій ювілей!

Сьогодні АПСП "Скло України" стратегічний партнер представників найбільших українських склозаводів та компанії суміжних галузей. За 20 років нас пов'язують давні, вже не тільки партнерські, але і дружні відносини.

Ми впевнені, що «Скло України» буде і надалі працювати на зміцнення співпраці і в майбутньому довіра буде тільки рости, а «Скло України» залишиться Вашим надійним і дружнім партнером.

Від імені Асоціації щиро дякуємо всім, хто розділяє нашу філософію невпинного руху вперед і бажаємо усім членам асоціації і надалі робити вагомий внесок у подальший розвиток національної економіки. 

Успіхів, процвітання та нових звершень, плідних ідей та починань!