Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

У Вінниці відкрилась унікальна виставка живопису зі скла, яку створює Лілія Задоянчук

19-09-2018
У Вінниці відкрилась унікальна виставка живопису зі скла, яку створює Лілія Задоянчук

У Вінниці відкрилась унікальна виставка живопису зі скла з каменями Swarowski, яку створює Лілія Задоянчук. Виставка художниці проходить у Регіональному центрі сучасного мистецтва "Арт-Шик" і триватиме з 19 вересня по 15 жовтня. Повідомляє Вінниця Прес Поінт.

Живопис на склі - дуже давня техніка, яка поширена у Європі. Характерна особливість техніки полягає у тому, що фарба наноситься зі зворотного від глядача боку і художниця, починаючи роботу, повинна чітко уявляти не тільки закінчену картину, але й її дзеркальне відображення, той ефект лінзи завдяки якому скло світиться та мерехтить. Малюнок робиться спеціальними фарбами та емалями, для виразності, використовується позолота, 24- каратним золотом, товщиною у 0,1 мікрону та інкрустація каменів Swarovski.

Унікальність робіт Лілії Задоянчук важко переоцінити. По-перше багатошаровість скла дає додаткову перспективу і можливість робити рельєфний об'єм та інсталяції під склом. По-друге, тільки скло даєможливість через прозорість залучати предмети, фактуру стінки, простір за картиною або ймовірну його відсутність. Розглядання зображення з різних точок зору дає абсолютно нові колористичні відчуття.