Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

Привітання Дмитра Олійника з Днем Скловиробника

19-11-2018
Привітання Дмитра Олійника з Днем Скловиробника

Уже 15 рік поспіль дружня команда українських склярів 19 листопада святкує своє професійне свято – День Скловиробника.
Дружня, тому що ми зустрічаємося, п’ємо каву, вітаємо одне одного... Колись, у хороші часи, навіть проводили змагання між футбольними командами склозаводів. 
І я впевнений, що ці часи незабаром повернуться, ми відновимо цю традицію та урізноманітнимо святкування Дня скловиробника іншими подібними! Щоб гуртувати працівників скляної галузі та піднімати їх бойовий дух... 
Сьогодні ж ми часто збираємося, ведемо професійні дискусії в колі друзів-скловиробників, радимося на тему: як розвивати скляну галузь України надалі, як зробити технологію виробництва скла ще більш енергетично ощадливою, говоримо про нашу експансію на зовнішні ринки, особливо на ринки Європейського Союзу. 
Так, наприклад, у порівнянні з тим, що було 15 років тому - у 2003 році об’єм виробництва склотари складав 2 млрд 490 млн одиниць, на експорт йшло 608 млн одиниць; 10 років тому у 2008 році - 4 млрд 46 млн, експортували 566 млн одиниць. У 2017 ж році - експортовано вже 1 млрд 70 млн із об’єму 3 млрд 110 млн одиниць.
Відповідно, збільшуючи експорт склопродукції до країн ЄС, ми надаємо можливість вводити в Україну валюту і тим самим робимо гривню більш стійкою. 
Склотара – це продукція, яка має додану вартість. В Україні ми сплачуємо податки, створюємо робочі місця, щоб тим самим залишитись в історії... 
Пригадую, як кілька років поспіль ми хотіли, щоб у нас було професійне свято, щоб у трудових колективів була можливість збиратися, спілкуватися, вітати один одного із Днем скловиробника та піднімати келих за скляну галузь України! Ми цього домоглися!
Добре, що у склярів зараз є це свято... Добре, що 19 листопада на кожному із склозаводів України панує святковий настрій. 
Сьогодні зранку працівники скляних підприємств йдуть на роботу посміхаючись, бажають один одному хороших позитивних емоцій та досягнень в особистому житті і на виробництві. 
Так і повинно бути!! Адже людина, яка працює має право на свято. І я надзвичайно щасливий від того, що доля мене звела зі склом
Тому з великим задоволенням вітаю усіх із цим чудовим святом. 
Я упевнений, що українське скловиробництвоукраїнські склярі будуть одними з тих, хто рухає нашу економіку до зростання. 
Так і має бути! Мрії повинні збуватися!