Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

Найбільший виробник скляної тари в Китаї

01-03-2019
Найбільший виробник скляної тари в Китаї

За останні три десятиліття компанія Guangdong Huaxing Glass Co Ltd стала одним з основних світових виробників скляної тари з 14 виробничими майданчиками в материковому Китаї. Guangdong Huaxing Glass Co Ltd є найбільшим виробником склотари в Азії, що має 14 виробничих майданчиків і близько 10 000 досвідчених співробітників.

Цей приватний бізнес має щорічну виробничу потужність майже чотирьох мільйонів тонн і щорічний обсяг продажів більше шести мільярдів юанів, що становить приблизно 25% внутрішнього ринку.

Серед продуктів компанії є скляна тара для харчової, напоїв, фармацевтичної, косметичної та інших галузей промисловості, насамперед для місцевого споживання, але близько 6% продажів експортується до Північної Америки, Європи та Південно-Східної Азії.

Компанія зайняла важливе місце в освоєнні комп'ютерно-керованих технологій для виробництва, методів пресування і видування  вузьких горловин, а також полегшення склотари. Були застосовані передові системи управління печами, поряд з повністю автоматичними системами контролю, технологіями автоматичного управління електричним нагріванням і спалюванням газу на етапах плавлення і кондиціонування, а також новітніми технологіями нанесення покриттів гарячим і холодним способом. В результаті компанія Guangdong Huaxing Glass може виготовляти скляні контейнери вагою від 25 до 2000 г і місткістю від 20 до 5000 мл у всіх формах і кількостях. Вироблена колірна палітра простягається від ультра білих і прозорих композицій до смарагдово-зелених і бурштиново-коричневих, з більш ніж 3000 різних конструкцій контейнерів, включених в поточний асортимент продукції.

Guangdong Huaxing Glass Co Ltd, була заснована в 1987 році зі статутним капіталом понад 100 000 юанів. У засновника компанії пана  Лі були амбіції перетворити цю компанію в гравця світового класу, і ця мета була згодом реалізована.

Компанія Huaxing Glass, в якій працює близько 10 000 чоловік, може використовувати багатий досвід управління і виробництва. Основна управлінська команда складається з 70 осіб (включаючи стажистів), 25 з яких мають ступінь бакалавра або магістра.

Протягом багатьох років члени команди вищого керівництва були відповідальними за розробку декількох важливих патентних заявок, які стосуються процесу виробництва скляних контейнерів. Це включає в себе автоматизовану виробничу лінію для високошвидкісного транспортування та управління пляшками, технологію охолодження повітряних балонів, спеціальну ударну головку для машин IS і затискний механізм для формування скла.

НАЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

Крім переваг масштабу, компанія відрізняється від конкурентів здатністю забезпечувати стабільну якість, технологічне лідерство та філософію сталого розвитку. Розроблена повна система управління якістю та побудовано стратегічні партнерські відносини з провідними компаніями різних галузей, що забезпечують клієнтам необхідну гарантію якості, у той час як провідні технології на ринку включають передове міжнародне обладнання для виробництва та інспекції, незалежну проектну команду та технологічне співробітництво з ключові іноземні компанії. Запропонована легка технологія описується як найбільш просунута в Китаї і з точки зору філософії сталого розвитку, компанія є першопрохідцем для чистої енергії в промисловості, позитивно реагуючи на все більш суворі екологічні політики.

Серед останніх великих інвестицій в Guangdong Huaxing Glass є важливі проекти в Харбіні і в Путяні, Фуцзянь. Оскільки оригінальний завод у Фошані вже був розширений до максимальної потужності, не залишивши місця для подальшого розвитку, компанія нещодавно інвестувала в прилеглу виробничу ділянку Sanshui. Друга плавильна піч і виробничий зал були введені в експлуатацію в червні 2018 р., Виробляючи річну потужність 150 тис. Тонн, використовуючи технології виробництва, що відповідають деяким кращим у світі. А ще великі проекти знаходяться в стадії розробки, а важливі інвестиції планується реалізувати в Харбіні, Путяні, Фуцзяні та Ронгханге, Чунціні.

Широке поєднання китайських та міжнародних технологій виробництва можна знайти на всіх заводах , де процес вибору базується, перш за все на здатності постачальника доставляти найсучасніше обладнання та в кількостях, які відповідають майбутньому росту бізнесу.

Huaxing Glass вже багато років тісно співпрацює з кількома консалтинговими компаніями, які пропонують послуги з управління проектами для виробництва контейнерного скла, а також енергозберігаючі та екологічні технології та рішення. Також пропонується широкий асортимент машин і обладнання, включаючи зарядні пристрої серії, системи керування піччю, електропідсилювальне обладнання, пальники, обладнання для моніторингу рівня скла, машини для формування скла та інспекційні системи.

ВІДПОВІДАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Підхід виробника склотари до екологічних питань полягає у дотриманні відповідних законів і нормативних актів, економії енергії та скороченні споживання, створюючи зелену економіку. Компанія активно використовує екологічно чисті засоби для зменшення викидів і інвестувала близько 300 млн. юанів для будівництва 25 установок для видалення NOx і SOx і 13 установок для очищення стічних вод. Ці об'єкти значно сприяли скороченню викидів.

Guangdong Huaxing Glass позитивно реагує на екологічні ініціативи уряду, беручи провідну роль у проведенні переробки вугілля на газ та інших ініціатив, що зменшує викиди забруднюючих речовин з печей.

За даними компанії, 100% скляних пляшок відпрацьовуються, тоді як 100% стічних вод з очищення скла переробляється після обробки. Докладніше розглядаються можливості для утилізації відпрацьованого тепла і енергійно застосовується використання чистого склобою

ПОЗИТИВНІ МОЖЛИВОСТІ

Компанія передбачає багатообіцяюче майбутнє сталого розвитку скляної тари в Китаї, завдяки численним перевагам матеріалу в порівнянні з альтернативними видами упаковки.

Однак визнано, що подальші вдосконалення все ще потрібно запровадити, щоб виробничі технології групи стали справді конкурентоспроможними на міжнародних ринках. Крім того, необхідно забезпечити стабілізацію умов міжнародної торгівлі для досягнення послідовного успіху.  Huaxing Glass планує стати домінуючим гравцем на ринку протягом багатьох років, не тільки в Китаї, але обслуговуючи потреби клієнтів по всьому Азіатсько-Тихоокеанському регіону і за його межами.